top news

najczęściej czytane

data:

16.08.2010

rodzaj tekstu:

wydarzenia branżowe

udostępnij  Podziel się na Facebook
wyślij link  wyślij link

Workshop turystyki przyjazdowej

Wiele spotkań, telefonów, maili, uzgodnień, ocena potrzeb organizatorów turystyki przyjazdowej do Polski - to wszystko zaowocowało powstaniem pierwszego w Polsce największego konsorcjum, które zajmie się organizacją kolejnych edycji workshopu turystyki przyjazdowej Meet Poland.

TTG dotychczasowy organizator czterech edycji workshopu turystyki przyjazdowej Meet Poland oddał do dyspozycji  konsorcjum dotychczasowy dorobek w tym zakresie.

Członkami założycielami porozumienia są:
 
Forum Turystki Przyjazdowej,
Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego,
Polska Izba Turystyki Oddział Mazowiecki,
TTG Event,
Warszawska Izba Turystyki.

Głównym celem  powołania Konsorcjum jest synergia sił przy organizacji workshopu turystyki przyjazdowej i innych inicjatyw które mogą wesprzeć polską branżę turystyczną  w przygotowaniu produktu turystycznego i jego sprzedaży.

Porozumienie przewiduje, że wszelkie działania członków  są wnoszone aportem własnym a w przypadku uzyskania dochodów  zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów  kolejnych edycji workshopu. Formuła porozumienia jest otwarta dla innych  zainteresowanych organizacji samorządu gospodarczego i terytorialnego. Komitet Organizacyjny Meet Poland zabiega o pozyskanie partnerów  strategicznych.

Organizatorzy planują, iż w tegorocznej, V edycji workshopu turystyki przyjazdowej Meet Poland weźmie udział ok. 60 touroperatorów zagranicznych, pochodzących z 30 krajów świata, głównie europejskich oraz tych, do których mamy bezpośrednie połączenia lotnicze.

V Edycja MEET POLAND EURO 2012,
30.09-01.10. 2010 r. Warszawa

1
Brak plików.
Brak komentarzy.

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 

Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym

podobny news

ładowanie...