top news

najczęściej czytane

data:

10.09.2010

rodzaj tekstu:

z życia firm

udostępnij  Podziel się na Facebook
wyślij link  wyślij link

Przemysław Babiarz w maratonie

Przemysław Babiarz, znany komentator TVP SPORT, weźmie udział w projekcie Timex New York City Trip 2010, którego kulminacją będzie start w nowojorskim maratonie – 7 listopada 2010.

Pierwsza edycja maratonu w Nowym Jorku odbyła się w 1970 roku, z udziałem 127 biegaczy. W ubiegłym roku na trasie z metą w Central Parku rywalizowały 44 tysiące maratończyków z całego świata. – Bieg maratoński w takiej masie ludzi musi być ekscytującym przeżyciem. Nie mogę się doczekać. Szczególnie że tym wydarzeniem żyje całe miasto, więc atmosfera musi być niepowtarzalna – mówi Przemysław Babiarz

Bohater Timex New York City Trip 2010 w maratonach uczestniczy od kilku lat. Ukończył dotąd trzy biegi, w Warszawie i Krakowie. – Jeszcze nie stawałem przed tak poważnym sportowym wyzwaniem. Dlatego dwa miesiące dzielące mnie od startu w Nowym Jorku wykorzystam na solidny trening – zdradza Babiarz.

Jednym ze sponsorów nowojorskiej imprezy jest Timex, amerykański producent zegarków. – Dzięki temu mogliśmy zaprosić na maraton specjalnego gościa z Polski. Cieszymy się, że Przemysław Babiarz przyjął nasze zaproszenie. Będziemy mu gorąco kibicować i wierzymy, że bieg w Nowym Jorku da mu wiele radości i satysfakcji  – mówi Anna Borg, dyrektor generalny Timex Group Polska.

Organizatorem Timex New York City Trip 2010 jest polski oddział Timex.

 

1
Brak plików.
Brak komentarzy.

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 

Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym

podobny news

ładowanie...