top news

najczęściej czytane
12772867246657460.jpg

data:

23.06.2010

rodzaj tekstu:

wywiad/artykuł/felieton

udostępnij  Podziel się na Facebook
wyślij link  wyślij link

Konferencja w przestworzach

Konferencja w chmurach? Obiad w przestworzach? Czemu nie, na rynku pojawił się produkt – Dinner In The Sky, który umożliwia podobne rozwiązania.

Czym jest i jak można go wykorzystać by urozmaicić wydarzenie? Na pytania Redakcji odpowiada Katarzyna Juszczyszyn -  Project Manager, Total Events - organizatora Dinner In The Sky.

Czym jest Dinner  In The Sky i jakie możliwości daje organizatorom imprez?


Dinner In The Sky odbywa się przy stole zawieszonym na wysokości 50 metrów nad ziemią. Całe wydarzenie nadzorują i przygotowują najlepsi specjaliści z branży. Dinner In The Sky jest serwowany w trakcie 8 godzinnych sesji. Może być dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. Jednorazowo przy stole w trakcie jednej sesji znajdują się 22 miejsca oraz troje członków obsługi po środku (kucharz, kelner, wodzirej). Dla przykładu: jeżeli założymy, że w ciągu godziny możliwe są dwie sesje, to w czasie jednej imprezy w obiedzie może wziąć udział ponad 350 osób lub tylko 22, jeżeli jest to ekskluzywna impreza dla VIPów. Dinner In The Sky jest wydarzeniem, które może mieć miejsce dosłownie wszędzie, jeżeli tylko dostępna jest powierzchnia o ok. 500 m². Dlatego też daje możliwość zorganizowania niezapomnianego spotkania w otoczeniu zabytków starego miasta, niepowtarzalnego krajobrazu, wydarzenia kulturalnego czy sportowego.

Dla jakich klientów przeznaczony jest produkt? Trudno wyobrazić sobie spotkanie biznesowe na wysokości 50m nad ziemią…


Dinner In The Sky przeznaczony jest dla osób, które chcą zorganizować wyjątkowe spotkania, konferencje, prezentacje produktów czy team building. Takie spotkanie na pewno wywrze niesamowite i  niezapomniane wrażenie na zaproszonych gościach. Platforma posiada możliwość zainstalowania odpowiedniego sprzętu potrzebnego np. do zorganizowania konferencji prasowej bądź przeprowadzenia szkolenia. „Spotkanie w chmurach” - spotkanie na najwyższym poziomie, jest nową odsłoną organizowania spotkań biznesowych i nie tylko, jest to również niezwykła promocja marki oraz spektakularny efekt marketingowy.  Dinner In The Sky staje się narzędziem do budowania lojalności klientów, pracowników i partnerów biznesowych
 
Czy taka konferencja w przestworzach jest bezpieczna?


Wszystkie nasze rozwiązania są zgodne z niemiecką normą DIN 4112. Produkty zbudowane zostały w Belgii pod kontrolą Rheinland TÜV. Ta obsesja bezpieczeństwa jest najprawdopodobniej jednym z powodów, dla których Dinner In The Sky jest eksploatowany w ponad 15 krajach, takich jak USA, Kanada, Australia gdzie organizatorzy przykładają szczególną wagę do spraw bezpieczeństwa. Jest to także i naszym priorytetem – zawsze staramy dostarczać się Klientom wyjątkowe, niesamowite wrażenia przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Jakie wydarzenia może urozmaicić Dinner In The Sky?


Dinner In The Sky sprawdził się już podczas rożnego rodzaju wydarzeń na całym świecie: wprowadzanie nowych produktów przez firmy, prezentacje nowych modeli samochodów, różnego rodzaju imprezy sportowe ( wyścigi F1, rajdy samochodowe, mecze piłki nożnej, itp.)  a nawet partyjka gry w pokera. Jesteśmy firmą posiadającą wyłączność na Dinner In The sky w Polsce ale otwarci jesteśmy również na różnego rodzaju formy współpracy z innymi firmami. Możemy zorganizować Dinner In The Sky dla 22-350 osób. W Polsce, produkt ukazał się po raz pierwszy w maju tego roku, kiedy to została zorganizowana konferencja prasowa dla dziennikarzy , którzy mogli na własnej skórze poczuć uroki podniebnych eventów. Wieczorem również odbył się pierwszy „Lify-up” na który zostali zaproszeni polscy celebryci.

Ile to kosztuje?

Jeżeli chodzi o koszty związane z wynajęciem Dinner In The Sky to nie ma jednej konkretnej ofert cenowej. Staramy się by każdy event przez nas organizowany był zawsze wydarzeniem prestiżowym i spełniał wszystkie oczekiwania naszego klienta.
 

Relacja z konferencji prasowej w przestworzach już wkrótce w portalu!


 

1
Brak komentarzy.

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 

Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym

podobny news

ładowanie...