top news

najczęściej czytane

data:

22.09.2010

rodzaj tekstu:

z życia firm

udostępnij  Podziel się na Facebook
wyślij link  wyślij link

Czy jesteś hardkorem?

Będzie miał okazję przekonać się każdy kto ciekaw, już 2 października w Centrum Sportów Ekstremalnych 2Wieże, podczas drugiej edycji konkursu na skok w najoryginalniejszym przebraniu, pod hasłem „Czy jesteś HARDKOREM?”

"Idea konkursu to przede wszystkim dobra zabawa. Podczas pierwszej edycji, atmosfera imprezy była tak hardkorowa, a emocje jakich dostarczyli nam skoczkowie tak niepowtarzalne, że postanowiliśmy, iż  o tym że są Hardkorami  będziemy przekonywać Warszawiaków co roku na zakończenie wakacji" –  mówi Agata Majerczak, organizatorka konkursu.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto ukończył 13 lat  (nieletni potrzebują pisemnej zgody rodziców oraz ich obecności podczas konkursu), ma pomysł na odlotowe przebranie, wejdzie na wysokość 8 piętra -  na jedną z wież, po czym odda skok w przepaść. Każdy Hardkor zrobi to z prawdziwą przyjemnością! Oceniana będzie przede wszystkim pomysłowość przebrania.

Konkurs rusza 2 października o godz. 14:00 w Centrum Sportów Ekstremalnych 2Wieże, na ul. Marywilskiej 42e w Warszawie. Zapisy przyjmowane są do dnia 30 września. Można zgłosić swoje uczestnictwo osobiście w CSE  2Wieże, bądź wysłać swoje zgłoszenie mailem na adres: agata@2wieże.pl. Warunkiem udziału w konkursie jest opłacenie wpisowego w wysokości 30 zł. Każde wpisowe zasili pulę nagrody głównej.

Zapraszamy Warszawiaków do udział w tym odlotowym wydarzeniu. Organizator zapowiada liczne konkursy z nagrodami dla publiczności, oraz wiele towarzyszących atrakcji szczególnie dla dzieci. Po zakończeniu konkursu after party poprowadzi DJ DEVERAUX.

1
Brak plików.
Brak komentarzy.

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 

Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym

podobny news

ładowanie...