top news

najczęściej czytane

data:

13.09.2010

rodzaj tekstu:

z życia firm

udostępnij  Podziel się na Facebook
wyślij link  wyślij link

Ceramika Paradyż mecenasem Łódź Design 2010

Ceramika Paradyż zaprasza do Łodzi na międzynarodowy Łódź Design Festival 2010, który rozpoczyna się 14 października 2010 roku. Tegoroczne hasło imprezy brzmi: „Amazing Life”, czyli „Niezwykłe życie”.

Ceramika Paradyż jest związana z Łódź Design Festiwal od początku istnienia imprezy, czyli od 2007 roku. Obecnie po raz drugi pełni funkcję głównego mecenasa, w pełni identyfikując się z przekazem Festiwalu. Hasło „Amazing Life” odwołuje się do niezwykłości otaczającego nas świata w jego wymiarze codziennym; świata przedmiotów dobrze znanych użytkownikowi. Ideą Łódź Design jest prezentacja najnowszych międzynarodowych trendów w zestawieniu z polskim wzornictwem poprzez współpracę z najlepszymi polskimi i zagranicznymi ośrodkami kulturalnymi i uczelniami zajmującymi się wzornictwem. Na wystawach będzie można obejrzeć wyjątkowe obiekty, godzące potrzeby praktyczne i estetyczne odbiorcy - piękne w swym kształcie i kolorystyce – a przy tym w pełni funkcjonalne.

Ceramiczne konteksty Festiwalu

Podczas tegorocznej edycji Ceramika Paradyż zaprezentuje swoje własne interpretacje hasła przewodniego Festiwalu, podkreślając połączenie elementów piękna i nowoczesnych technologii w designie. Przede wszystkim będzie to studio trójwymiarowego projektowania 3D – absolutnie nowatorskie rozwiązanie techniczne umożliwiające obejrzenie aranżacji wnętrz w skali 1:1 w czasie rzeczywistym. Dla osób zainteresowanych tajnikami projektowania przygotowany zostanie wykład, będzie również możliwość włączenia się do wspólnej zabawy przy tworzeniu ceramicznych obrazów z mozaiki, które będzie można wyklejać podczas trwania imprezy.

- Jako polska firma, dla której wzornictwo odgrywa strategiczną rolę, wspieramy ciekawe inicjatywy promujące polski design na światowym poziomie. W tym roku - po raz drugi z rzędu - będziemy Mecenasem festiwalu. Jest to interesujące wydarzenie, które pozwala nam zaprezentować się z nieco innej strony. W ramach Łódź Design przybliżamy zwiedzającym nieznany, a zarazem fascynujący proces pracy twórczej nad wzornictwem płytek ceramicznych; pokazujemy nasze innowacyjne pomysły oraz nowe rozwiązania w zakresie projektowania i technologii wykonania. Festiwal jest dla nas również źródłem inspiracji; pozwala na nawiązanie cennych kontaktów z projektantami i architektami. - Łukasz Kardas, Wiceprezes Zarządu ds. Handlu, Ceramika Paradyż.
 

1
Brak plików.
Brak komentarzy.

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 

Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym

podobny news

ładowanie...