top news

najczęściej czytane

data:

13.09.2010

rodzaj tekstu:

z życia firm

udostępnij  Podziel się na Facebook
wyślij link  wyślij link

„Dream Job” dla Belvedere Vodka

Marka Belvedere Vodka ogłasza ogólnoświatowe poszukiwania Międzynarodowego Ambasadora Belvedere Vodka. Konkurs “Dream Job”, który rozpocznie się już 15 września b.r. daje możliwość wszystkim profesjonalnym barmanom oraz amatorom przygotowywania koktajli szansę ubiegania się o roczny staż w Nowym Jor

Wartość nagrody wynosi 100 tysięcy dolarów. To niepowtarzalna szansa zdobycia wymarzonej pracy i niezwykle cennego doświadczenia w zakresie sztuki barmańskiej. Wystarczy wejść na stronę: www.facebook.com/BelvedereVodka i zamieścić 1-minutową autoprezentację w postaci filmu video. Aplikacje należy składać w terminie od 15-go września do 15-go października 2010 r.

Konkurs „Dream Job” ma na celu wyłonienie Międzynarodowego Ambasadora marki Belvedere Vodka. Zwycięzca odbędzie roczny staż w Nowym Jorku o wartości 100 tysięcy dolarów. Dodatkowo do zadań zwycięzcy będzie należało towarzyszenie podczas spotkań na całym świecie Claire Smith (Belvedere Vodka Head of Spirit Creation&Mixology), która jest zarazem Przewodniczącą Jury Konkursu Dream Job. Wspólnie będą prowadzić szkolenia dla barmanów z zasad tworzenia oraz serwowania koktajli na bazie luksusowej wódki Belvedere. Dodatkowym zadaniem będzie wykreowanie razem nowej smakowej wódki Belvedere powstającej w wyniku procesu maceracji.

- Cieszymy się, że możemy dać szansę wielu utalentowanym miłośnikom barmaństwa również w Polsce. Chcemy, aby nasz projekt zjednoczył ludzi ceniących produkty z kategorri super premium, a także zainspirował ich do jeszcze większej kreatywności w tworzeniu koktajli” - mówi Claire Smith z Belvedere Vodka.

Od 15 września po zalogowaniu się na stronę www.facebook.com/BelvedereVodka będzie można znaleźć tam wskazówki dotyczące warunków zamieszczenia filmu i wzięcia udziału w konkursie ”Dream Job”. Każdy klip powinien być pokazem kreatywności w tworzeniu różnych koktajli na bazie wódki Belvedere a także szansą ukazania wyjątkowej osobowości barmana. Oficjalne ogłoszenie rozpoczęcia konkursu „Dream Job” nastąpi na początku września 2010 w amerykańskim programie “Chelsea Lately”. Wówczas Claire Smith oraz gospodyni programu Chelsea Handler, która jest wielką entuzjastką Belvedere Vodka opowiedzą o zasadach poszukiwania nowego Międzynarodowego Ambasadora Belvedere Vodka.

Informacje dodatkowe:
Rozpoczęcie: Od 15 września 2010 r. wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w projekcie „Dream Job” będą mogły zamieścić na specjalnej stronie marki Belvedere www.facebook.com/BelvedereVodka 1-minutowy film pokazujący ich pasję do tworzenia koktajli. Półfinał ‘Wyzwanie koktajlowe’: Półfinaliści zostaną wybrani pod koniec października, po zamknięciu głosowania. Wezmą oni udział w serii wyzwań koktajlowych, które odbędą się w największych miastach świata. Finał dla półfinalistów z Europy, w tym oczywiście z Polski, odbędzie się w Londynie. Podczas zawodów barmańskich zadaniem uczestników będzie przyrządzenie w dziesięć minut dziesięciu klasycznych koktajli, które będą potem oceniane według ściśle określonych kryteriów.  
Finał konkursu: 13-go grudnia 2010 r. siedmioro finalistów z całego świata stawi się w Los Angeles przed gronem światowej sławy sędziów, by zaprezentować się w ostatecznej rozgrywce. Wówczas zostanie ogłoszony zwycięzca konkursu i zdobywca rocznego kontraktu o wartości 100 000$.


 

1
Brak plików.
Brak komentarzy.

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 

Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym

podobny news

ładowanie...