Zaawansowane
 

O portaluEventSpace.pl to pierwszy, profesjonalny portal wiedzy dla osób pracujących w szeroko rozumianej branży eventowej. Miejsce poświęcone rynkowi eventów w Polsce i na świecie, dające szerokie spojrzenie na rodzaje, skalę i możliwości organizacji różnego rodzaju imprez.Odbiorcami serwisu są ludzie powiązani z branżą - twórcy eventów, dostawcy usług i narzędzi eventowych, jak również managerowie zajmujący się komunikacją eventową marek oraz osoby odpowiedzialne min. za planowanie oraz zakup wyjazdów biznesowych oraz eventów.Na portal składa się sześć głównych działów.


Działy ‘event’, ‘news’ i ‘know how’ to działy redakcyjne. W dziale ‘event’ zamieszczane są autorskie relacje z różnego typu imprez oraz szczegółowe zapowiedzi nadchodzących eventów. W dziale ‘news’ czytelnicy znajdą wiadomości z branży, aktualności z życia firm, autorskie wywiady, felietony i artykuły. Natomiast dział ‘know how’ poświęcony jest takim zagadnieniom praktycznym, jak organizacja eventu czy kwestie prawne.


Działy ‘baza firm’, ‘lokalizacje’ i ‘gadżety/sprzęt’ tworzą obszerną, regularnie aktualizowaną bazę danych portalu. Dział ‘baza firm’ zawiera informacje min. na temat organizatorów eventów, podwykonawców, artystów, atrakcji eventowych, producentów materiałów reklamowych. Na dział ‘lokalizacje’ składa się rozbudowana baza hoteli, restauracji, ośrodków konferencyjnych, centrów targowych i innych miejsc poszukiwanych podczas organizacji eventu. Dział ‘gadżety/sprzęt’ to miejsce, w którym firmy mogą zaprezentować swoje produkty branży. W końcu, dział ‘hyde park’ powstał z myślą o uczestnikach eventów, którzy w tym miejscu mogą podzielić się swoimi refleksjami na temat danej imprezy oraz zamieścić swoje zdjęcia.Ambicją portalu jest wypracowanie silnej pozycji wiarygodnego i pełnego źródła informacji o branży eventowej, które stanie się narzędziem codziennej pracy każdego, kto na co dzień zajmuje się organizacją imprez lub korzysta z usług takich firm.