top hyde park

najpopularniejsze artykuły

data:

25.08.2010

udostępnij  Podziel się na Facebook
wyślij link  wyślij link

Pożegnaj wakacje z Portem Łódź

Ostatni weekend wakacji w Porcie Łódź wprawi dzieci w dobry nastrój i pomoże im rozpocząć rok szkolny z uśmiechem na ustach. W sobotę i niedzielę od 12:00 do 20:00 przygotowano szereg zabaw i konkursów.

Wakacje nieubłaganie dobiegają końca i już tylko kilka dni dzieli uczniów od powrotu do szkoły. Aby radośnie pożegnać okres najdłuższej letniej przerwy od nauki, Port Łódź przygotował dla dzieci moc konkursów i zabaw. Każde dziecko, które w ostatni weekend wakacji weźmie udział w przygotowanych przez Port Łódź konkursach wygra wyjątkową nagrodę.

Konkursy przygotowane dla najmłodszych to: tor przeszkód, karaoke oraz zawody w rzucie do kosza. Dzieci, które wezmą w nich udział otrzymają bilet na jedną z czterech wyjątkowych atrakcji: spacer w kuli wodnej, skoki na trampolinie, wyścigi na torze gokartowym lub przejażdżka na kucyku. Najmłodsi będą mogli samodzielnie wybrać jedną z nagród lub powalczyć o wszystkie biorąc udział w różnych konkursach. Każdy uczestnik, który wykaże się umiejętnościami we wszystkich trzech zadaniach konkursowych otrzyma symboliczne Świadectwo Pożegnania Wakacji.

Poza konkursami na najmłodszych czekają specjalne atrakcje. Każdy, kto pożegna wakacje z Portem Łódź, będzie miał możliwość wysłania wakacyjnej pocztówki z rodzinnym zdjęciem w Dżungli Amazońskiej oraz wypuszczenia do nieba chińskiego lampionu z życzeniem na nadchodzący nowy rok szkolny. Dla dzieci przewidziano także zabawy taneczne pod okiem animatora.
 

1
Brak plików.
Brak komentarzy.

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 

Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym

podobne

ładowanie...