top hyde park

najpopularniejsze artykuły

data:

31.08.2009

udostępnij  Podziel się na Facebook
wyślij link  wyślij link

Alternatywne spotkania przedsiębiorców MSP

Co 2 tygodnie przedstawiciele małych i średnich firm zbierają się w kilku miastach Polski, by uczestniczyć w Alternatywnych Spotkaniach Biznesowych.

Wieczorne szkolenia trwają dwie godziny, podczas których doświadczeni biznesmeni i trenerzy dzielą się swoją wiedzą z uczestnikami. To okazja, by zdobyć nowe niecodzienne kontakty i nawiązać owocujące współprace. Organizatorzy przewidzieli warsztaty rozwijające umiejętności przywódcze, a także zajęcia z wizerunku. Podczas nich uczestnicy przechodzą trening medialny - występują przed kamerą i poznają know-how kreowania własnego marki. Dowiadują się także, jak założyć i wypromować własny biznes. W programie można znaleźć także dyskusyjne na wspólnym forum i burze mózgów rozwijające twórcze myślenie. Wystąpią także trenerzy umiejętności miękkich, którzy uchylą rąbka tajemnicy skutecznej komunikacji, sprzedaży, negocjacji. Z inicjatywą regularnych spotkań wyszła grupa szkoleniowa Sukces PRO. Patronują nad nią Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości i druga Fundacja - Kamil Cebulski Business Education. Do projektu dołączyła niedawno powstała Grupa Sukcesu organizująca warsztaty dla samorządów młodzieżowych. Aktualnie z tego projektu mogą korzystać mieszkańcy Łodzi, Wrocławia i Warszawy.

Najbliższe spotkania odbędą się 8 września o godzinie 18:00. Zapisy odbywają się przez stronę internetową http://praktykasukcesu.pl . Składka wynosi 10 złotych na pokrycie kosztów organizacji.

1
Brak komentarzy.

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 

Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym

podobne

ładowanie...