top event

najczęściej czytane
12753936194455659.jpg

klient/sponsor:

--

charakter imprezy:

konferencja, integracja

termin:

24.06.2010

lokalizacja:

Siedziba SOIT, ul. Wiertnicza 141, Warszawa

organizacja:

SOIT

udostępnij  Podziel się na Facebook
wyślij link  wyślij link

Zamknięta przestrzeń powietrzna i jej skutki

Wystarczyło kilka dni, aby zamknięta przestrzeń powietrzna nad Polską i znaczną częścią Europy dotknęła wiele osób, których plany w związku z tym musiały ulec zmianie. Miliony pasażerów, którzy utknęli na różnych lotniskach na całym świecie, to tylko czubek góry lodowej.

Przez chmurę pyłu ograniczającą ruch lotniczy tracą nie tylko pasażerowie i przewoźnicy, ale też cała gospodarka. Jaki wpływ miała ta sytuacja na branżę MICE, jak organizatorzy podróży radzili sobie w obliczu takiego kryzysu? Czy profesjonalni organizatorzy byli przygotowani na taką sytuację? Z jakimi reakcjami spotkali się ze strony przewoźników, hoteli, ubezpieczycieli i swoich klientów?

Ale co najważniejsze jak takie doświadczenie wpłynie na organizację podróży w przyszłości? Czy kwietniowe zamknięcie przestrzeni powietrznej odciśnie swoje piętno na scenariuszach i kosztach tych wszystkich imprez i wyjazdów, które jeszcze przed nami?

Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel chce zachęcić do merytorycznej dyskusji o tym co się wydarzyło i o wpływie tych wydarzeń na branżę MICE w przyszłości. 

W dniu 24 czerwca 2010 roku w swojej siedzibie w Warszawie przy ul. Wiertniczej 141, SOIT pod patronatem miesięcznika MICE Poland, organizuje spotkanie o charakterze dyskusji eksperckiej. Na spotkanie zostali zaproszeni przedstawiciele profesjonalnych organizatorów podróży i klientów organizujących takie podróże. Zaproszeni zostaną również przedstawiciele ubezpieczycieli i linii lotniczych, prawnicy i psycholodzy. Wszyscy, których wiedza, doświadczenie i opinie mogą wnieść znaczący wkład merytoryczny do dyskusji o skutkach jakie będzie miało zamknięcie przestrzeni powietrznej dla branży MICE i jej klientów.

Osoby zainteresowane dyskusją, mogą zgłaszać swój udział pod adresem biuro@soit.net.pl Liczba miejsc ograniczona, na zgłoszenia organizatorzy czekają do 13.06.2010 r.

1
Brak plików.
Brak komentarzy.

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 

Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym

podobne eventy

ładowanie...