top event

najczęściej czytane
12772786376212230.jpg

klient/sponsor:

firma z branży developerskiej

charakter imprezy:

integracja

termin:

17.06.2010 - 18.06.2010

lokalizacja:

okolice Bełchatowa

organizacja:

Stereomatic

udostępnij  Podziel się na Facebook
wyślij link  wyślij link

Wodny Wymiar – team meeting ze Stereomatic

Po raz kolejny pracownicy jednej z największych firm developerskich na świecie, spotkali się na firmowym team meetingu zorganizowanym przez agencję Stereomatic.

Tym razem nasi goście zawitali w rejony środkowej Polski, w okolice Bełchatowa. Spotkaliśmy się  w środku pięknego lasu z malowniczymi kominami w tle.

Zaczęło się zupełnie inaczej niż ostatnio. Wtedy był śnieg, Korbielów, Pilsko, śmigłowce i akcja ratunkowa na śniegu. A teraz, już prawie letnią porą, od razu po przyjeździe wsiedliśmy na rowery i ruszyliśmy w las.
A tam niespodzianka. Na polanie, pomiędzy drzewami ustawiliśmy telebimy, stoły, krzesła i parasole. Skąd w lesie prąd? Z cichych agregatów. Miejsce niezwykłe, przyjemne, ptaszki śpiewają, siedziało się przyjemnie, jedynie komary trochę cięły. No i pogoda dopisała, bo słoneczko mocno piekło.

Po części oficjalnej ekipę naszego klienta porwali zawodowi rowerzyści. Kilkunastokilometrowa trasa, która prowadziła przez lasy, pola i łąki nie była jednak jedynie przejażdżką. W kilku punktach kontrolnych nasi goście mogli nauczyć się jak szybko skleić dętkę, naprawić urwany łańcuch. Ponadto dosiadający rowery przeobrazili się w rycerzy, którzy toczyli między sobą walkę na kopie. Co to był za turniej!

A wieczorem tańce, hulanki, swawole w klimatach lat 70 i 80 z niezwykłymi prowadzącymi DJ TATINKIEM i konferansjerem Andrzejem Ulhurskim, którzy serwowali firmową listę przebojów, konkursy „ Jaka to melodia?”, a także wybory króla i królowej wieczoru. Co to były za przebrania! Fantazja zgromadzonych przechodziła ludzkie pojęcie. Warszawskie lumpeksy musiały przed imprezą zostać ogołocone z najbardziej lanserskich fatałaszków.

Drugi dzień wydarzenia, także zabawowy, ale bardziej na poważnie, to kolejna odsłona akcji ratunkowej.   A więc zabawa, ale nieco na poważnie. Były narty wodne, skutery, szkolenie z udzielania pierwszej pomocy po udarze słonecznym lub w przypadku wciągania tonącego z wody, a więc to wszystko co może przydarzyć się podczas urlopowych wojaży. Grunt to wiedza, która oby nie musiała się przydać.

Po dwóch dniach wspólnie spędzonego czasu rozjeżdżamy się do Warszawy, Poznania, Trójmiasta i Wrocławia. Znowu będzie co wspominać.

Impreza nie udałaby się gdyby nie profesjonalna obsługa podwykonawców. Gościł nas Przysiółek Kresy w Parznie oraz Hotel Wodnik nad jeziorem Słok. Rowery dostarczyła radomska Wagabunda. Sprzęt konferencyjny ustawiła na łące łódzka firma Sintel. Grę Wodny Wymiar poprowadziła niezawodna ekipa More Than Explore pod kierownictwem Jarka Botora. Transport gości na miejsce wydarzenia zapewnili warszawski Silver Transport i wrocławski Capital Motors. A doskonałe zdjęcia wykonał nadworny fotograf Stereomatic Daniel z wrocławskiego IR STUDIO.

Całość wydarzenia  wymyśliła i skoordynowała Kamila Watras, odpowiadająca w Stereomatic za produkcję i logistykę. Pomagali jej DJ Tatinek i Andrzej Ulhurski – prowadzący wieczorne wydarzenie. A także Ania, Wojtek, Bartek i Tomek którzy przygotowali rowerowy rajd wraz ze wszystkimi rowerowymi konkurencjami.

Autor: Damian Haftkiewicz

 

1
Brak komentarzy.

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 

Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym

podobne eventy

ładowanie...