top event

najczęściej czytane
12834337699276781.jpg

klient/sponsor:

Ferrero

charakter imprezy:

promocja, sportowy

termin:

04.09.2010 - 05.09.2010

lokalizacja:

Zabrze, Hala Sportowea MOSiR przy ul. Matejki 6

organizacja:

Polski Związek Piłki Siatkowej przy współpracy z okręgowymi związkami, Fundacją Polska Siatkówka oraz JM Marketing Group

tagi:

udostępnij  Podziel się na Facebook
wyślij link  wyślij link

Wielki Finał Kinder + Sport 2010

Zbliża się koniec kolejnych rozgrywek w mini siatkówce o Puchar Kinder + Sport. Po raz kolejny poznamy najlepszych młodych siatkarzy w kraju, którzy o zwycięstwo tradycyjnie zagrają w Wielkim Finale Kinder + Sport w Zabrzu, który w tym roku zaplanowano na 4 i 5 września.

Drużyny kwalifikowały się do finałowej rozgrywki poprzez rozgrywki miejskie, następnie finały wojewódzkie i specjalne dogrywki dla najlepszych drużyn, którym nie udało się awansowań bezpośrednio do finału.

Tegoroczne zmagania młodych następców mistrzów Europy pobiły rekord wszystkich dotychczasowych edycji – w tym sezonie na kolejnych szczeblach rozgrywek wzięło udział, aż 24 400 uczestników – chłopców i dziewczynek w wieku od 10 – 13 lat. To prawie 10 000 więcej niż przed rokiem.

Jak zwykle w rozgrywkach aktywnie uczestniczył sponsor tytularny turnieju firma Ferrero dla której dbałość o rozwój fizyczny dzieci jest jednym z najważniejszych priorytetów. Polski projekt Kinder + Sport jest jednym z kilku realizowanych w całej Europie, jednak jako jedyny ma formę ogólnokrajowych rozgrywek. Podczas kolejnych etapów drużyny walczyły o atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Podobnie jak w zeszłym roku młodzi siatkarze i siatkarki rywalizować będą o wielką nagrodę. W roku ubiegłym najlepsi wyjechali do Włoch w odwiedziny do Ambasadora Kinder + Sport Sebastiana Świderskiego – był czas na wizytę na meczach siatkarskich i wspólny trening z zawodnikami Lube Banca Macerata. Nie mniejsza niespodzianka czeka na tegorocznych zwycięzców  - również udadzą się do Włoch, jednak tym razem celem będzie Triest i kibicowanie polskim siatkarzom na Mistrzostwach Świata. Dodatkowo dzięki uprzejmości trenera reprezentacji Polski Daniela Castellaniego drużyny będą mogły oglądać trening kadry naszego kraju, zrobić pamiątkowe zdjęcia i porozmawiać z najlepszymi siatkarzami w kraju.
Oprócz nagrody głównej do rąk młodych siatkarzy jak co roku trafią nagrody rzeczowe i okazałe puchary.

Wielką niespodzianką dla kibiców, których jak co roku nie zabraknie na trybunach będzie spotkanie z polskimi kadrowiczami. W niedziele 5 września na hali pojawią się Mistrz Europy Paweł Woicki (PGE SKRA Bełchatów) oraz jeden najbardziej znanych siatkarzy na świecie, Ambasador Kinder + Sport Sebastian Świderski, który po sezonach spędzonych we Włoszech wraca do Polski do gry w ZAKSA Kędzierzyn Koźle.

Powrót po kontuzjach uniemożliwił Sebastianowi wyjazd na Mistrzostwa Świata – zabrakło czasu, ale dzięki temu Sebastian będzie specjalnym gościem finałów Kinder + Sport i będzie można go spotkać na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zabrzu.

Organizatorem turnieju jest Polski Związek Piłki Siatkowej przy współpracy z okręgowymi związkami, Fundacją Polska Siatkówka oraz JM Marketing Group. Głównym partnerem turnieju o Puchar Kinder + Sport jest firma Ferrero.

Program Turnieju:
Turniej odbędzie się w Zabrzu w Hali Sportowej MOSiR przy ul. Matejki 6

04.09.10

9.30- 13.00 - gry turniejowe -  dziewcząt i chłopców (Ietap)
15.00 – 20.00 - gry turniejowe -  dziewcząt i chłopców (II etap)


05.09.10
9.00-13.00- gry turniejowe - trójki dziewcząt i chłopców (III etap)


13.00-15.00 – Mecze Finałowe - dziewcząt i chłopców


15.15- 16.00 – oficjalne zakończenie, rozdanie nagród
   
UWAGA: 5 września 2010 przez cały dzień na hali gośćmi specjalnymi turnieju będą:
Sebastian Świderski
Paweł Woicki


 

1
Brak plików.
Brak komentarzy.

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 

Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym

podobne eventy

ładowanie...