top event

najczęściej czytane
12804754310582180.jpg

klient/sponsor:

--

charakter imprezy:

muzyczny

termin:

30.07.2010 - 31.07.2010

lokalizacja:

Chorzów

organizacja:

Grupa Żywiec

udostępnij  Podziel się na Facebook
wyślij link  wyślij link

W życiu piękne są tylko chwile

30 i 31 lipca w Chorzowie odbędzie się XII edycja Festiwalu Muzycznego im. Ryśka Riedla, zmarłego w 1994 roku wokalisty grupy "Dżem".

Program Festiwalu składa się z dwóch części: konkursowej i koncertowej. W części konkursowej (dzień pierwszy festiwalu) udział wezmą zespoły rozpoczynające karierę muzyczną. Tego dnią będzie można poznać ciekawe zjawiska młodej sceny muzycznej. W części koncertowej natomiast zagrają uznane gwiazdy polskiej muzyki.

Na festiwalowej scenie zaprezentuje się około 20 zespołów. Przez dwa festiwalowe dni muzyka brzmieć będzie nieprzerwanie od godziny 12.00 do 24.00. Dwudniowy program festiwalu to łącznie 24-godzinny maraton muzyczny w najlepszym wydaniu.

Jak twierdzą organizatorzy, Festiwal określany jest przez dziennikarzy jako jedna z najbardziej bezpiecznych i ciekawych imprez muzycznych w Polsce. Jego klimat, który od lat przyciąga tysiące miłośników talentu Ryśka Riedla i grupy DŻEM porównuje się z atmosferą amerykańskiego legendarnego Woodstock.

W Chorzowie zagrają miedzy innymi: Fat Belly Family, Tipsy Drivers i Grzegorz Kuks, Marek Piekarczyk w projekcie „Źródło”, Hey,  Cree (gospodarz I dnia Festiwalu), KFM, Zemollem, Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa + Jan Błędowski, Martyna Jakubowicz, T.Love, Dżem ( gospodarz II dnia Festiwalu).

Już drugi rok z rzędu sponsorem Festiwalu Muzycznego im. Ryśka Riedla jest Grupa Żywiec.

Więcej informacji: www.festiwalryska.pl

1
Brak plików.
Brak komentarzy.

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 

Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym

podobne eventy

ładowanie...