top event

najczęściej czytane
12797101849727480.jpg

klient/sponsor:

--

charakter imprezy:

społeczny/kulturalny

termin:

25.07.2010

lokalizacja:

Manufaktura, Łódź

organizacja:

Manufaktura

udostępnij  Podziel się na Facebook
wyślij link  wyślij link

Viva Flamenco! Grande Finale

Barwy, smaki, muzyka i taniec, Viva Flamenco działa na wszystkie zmysły. Taka też właśnie – barwna i zmysłowa - będzie finałowa fiesta, która zamknie dziewiątą edycję Międzynarodowego Festiwalu Kultury Hiszpańskojęzycznej Viva Flamenco.

Gospodarzem wielkiego finału jest Manufaktura, która w niedzielę (25.07) będzie gorętsza niż zwykle. 

Tegoroczny IX Międzynarodowy Festiwal Kultury Hiszpańskojęzycznej VIVA FLAMENCO 2010 zakończy się w niedzielę uroczystym koncertem na rynku Manufaktury. Będą występy, pokazy tańca, wystawy strojów, obrazów i fotografii, konkursy, ale też wspólne gotowanie i degustacja hiszpańskiej paelli i meksykańskiej fajity.

Grande finale rozpocznie się o godzinie 16.00 powitaniem gości i licytacją fotografii hiszpańskiej artystki Any Cos Sanchez. Tuż po niej, na scenie pojawi się zespół Philomelos, który da ognisty koncert w rytmach hiszpańskich i latynoskich. A to tylko początek.

O godzinie 18.00 parada artystów VIVA DANCE w kolorowym korowodzie tancerzy, mimów, szczudlarzy oraz uczestników festiwalu i publiczności wyruszy z placu Wolności do sceny w Manufakturze.

Punktem kulminacyjnym będzie wybór najpiękniejszych strojów inspirowanych flamenco oraz pokazy tańca przygotowane według choreografii Noelii Sabarea, Mario Lopez, i Magdy Navarrete. Imprezę zakończą druga część występu zespołu Philomelos i porywający koncert ognistego flamenco w wykonaniu zespołu Pasa La Vida (godzina 20:00).
 

1
Brak plików.
Brak komentarzy.

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 

Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym

podobne eventy

ładowanie...