top event

najczęściej czytane
12829064288490081.jpg

klient/sponsor:

--

charakter imprezy:

społeczny/kulturalny

termin:

03.09.2010 - 05.09.2010

lokalizacja:

CIA, ul. Sienkiewicza 8A, Wrocław

organizacja:

CIA

udostępnij  Podziel się na Facebook
wyślij link  wyślij link

Szpiegują dla kultury

Czy wiesz, że we Wrocławiu działa CIA? Jeśli nie, to już w pierwszy weekend września będziesz mógł się o tym przekonać. W dniach 03.09 – 05.09.2010 r. odbędzie się inauguracja sezonu w Centrum Inicjatyw Artystycznych.

W ciągu trzech dni będzie można doświadczyć spotkań z teatrem, fotografią, muzyką i tańcem.

W piątkowy wieczór, o godz. 20.00 Niezależna Manufaktura Taneczna zaprezentuje cykl „Sąsiadki”. Bohaterkami spektaklu są dwie znudzone życiem kobiety, które próbują w różnorodny sposób urozmaicić przytłaczające je bezsens i rutynę egzystencji. Spektakl połączony będzie z wystawą fotografii Arkadiusza Kniga – Leosz, będącą statyczną dokumentacją tego spektaklu.

W sobotnie przedpołudnie organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych tańcem na warsztaty breakdance i hip-hop. Zajęcia poprowadzi Alex Lamaddalena. Wieczór rozpocznie się od relaksu przy dźwiękach mis i gongów tybetańskich. Swój dorobek muzyczny zaprezentują również muzycy z Ansambl Peregrinus – zespołu nowej muzyki dawnej.

Podczas niedzielnego spektaklu krasnoludki zabiorą najmłodszych w podróż do krainy baśni, gdzie pomogą sierotce Marysi odnaleźć zagubione gąski i poskromić sprytnego Lisa Sadełko. Atrakcyjność przedstawienia podnoszą rzadko oglądane w teatrze lalkowym witrażowe lalki cieniowe.

Szczegółowy program znajdziesz tutaj.
 

1
Brak plików.
Brak komentarzy.

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 

Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym

podobne eventy

ładowanie...