top event

najczęściej czytane
12422120265117309.jpg

klient/sponsor:

-

charakter imprezy:

promocja

termin:

06.06.2009

lokalizacja:

Agora, Warszawa

organizacja:

Lula.pl

udostępnij  Podziel się na Facebook
wyślij link  wyślij link

Szmatrix - wielka wymiana ciuchów

Nadszedł czas na "Swapping". Po co płacić za coś, jeśli można się zamienić? Zamiast całego dnia spędzonego na buszowaniu po lumpeksach, wszystko w jednym miejscu.

6 czerwca w Agorze przy ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie odbędzie się spotkanie pt. Szmatrix. Organizatorzy zapowiadają wspaniałą zabawę, jaką jest „swapping party”, czyli wymiana wśród uczestniczek niepotrzebnych ubrań. Lula.pl, organizator czerwcowej zabawy, przygotował dla uczestniczek więcej atrakcji.

Podczas imprezy odbędzie się wyjątkowy pokaz mody „Szmatrix Fashion Show", w którym wezmą udział zwyciężczynie specjalnego konkursu. Tajemnice stylizacji i wizażu odkryją stylistki i makijażystki, oprócz ubrań i dodatków będzie mnóstwo kosmetyków przydatnych w czasie wakacji. Podczas Szmatrixa oprócz muzyki zapewniony będzie Red Bull, kawa Nescafe Dolce Gusto i drinki.

Wymiana ubrań to nie nowość. W wielu krajach ludzie spotykają się by wspólnie dzielić się zawartością swoich szaf podczas tzw. "swapping parties". W Polsce coraz więcej osób angażuje się w tego rodzaju spotkania, które powoli zamiast w akademikach czy prywatnych mieszkaniach organizowane są w popularnych klubach czy centrach handlowych.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału powinny zajrzeć na stronę www.szmatrix.blox.pl lub wysłać formularz zgłoszeniowy na adres swapping@gazeta.pl. Szmatrix to wymiana, zatem każdy uczestnik, który planuje przynieść więcej niż 10 rzeczy (a każdy coś przynosi) powinien napisać w tytule maila zgłoszeniowego "STOISKO", pozostałe osoby wysyłają mail tylko ze zgłoszeniem swego uczestnictwa.

1
Brak plików.
Brak komentarzy.

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 

Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym

podobne eventy

ładowanie...