top event

najczęściej czytane
1206100838.jpg

klient/sponsor:

Żywiec

charakter imprezy:

promocja, muzyczny

uczestnicy:

dorośli

8000 osób

termin:

29.12.2007 - 31.12.2007

lokalizacja:

Szczawnica

organizacja:

Live

udostępnij  Podziel się na Facebook
wyślij link  wyślij link

Sylwester w górach

Już po raz szósty pod wyciągiem na Palenicę w Szczawnicy stanął duży eventowy namiot, w którym po raz pierwszy w tym mieście zaprezentował się Jose Torres. Oprócz niego wystąpili również Mietek Szcześniak, Golden Life, Norbi oraz DJ Noz.

Na dużych telebimach wyświetlano filmy z poprzednich edycji „Sylwestra w górach” oraz polskie komedie. Trzydniowa impreza – 29.12.07. – 31.012.07r. przyciągnęła kilka tysięcy ludzi. Patronat ogólnopolski nad imprezą objęło Polskie Radio ProgramI.

NAMIOT

Wystrój tegorocznego namiotu Żywca, podobnie do roku poprzedniego nawiązywał do sponsora Sylwestra – Browaru Żywiec. Wielkoformatowe wydruki pokrywały wszystkie jego ściany, a nad głowami publiczności powiewały dużej wielkości kotary sufitowe z logo Żywca. Wszystko bardzo nowoczesne i awangardowe. W środku namiotu stały dwa duże drewniane bary. Po obu stronach sceny znajdowały się duże telebimy, na których prezentowano filmy z lat poprzednich oraz najciekawsze zdjęcia w historii „Sylwestra w górach”.

SCENOGRAFIA ZEWNĘTRZNA

Namiot otoczony był płotkiem żywcowym, przy jednej jego ścianie ustawiono flagi na masztach oraz ogródek narożny, w którym znajdowały się parasole oraz ławy piwne. W pobliżu namiotu postawiono także puszkę pneumatyczną oraz bramę wejściową podświetlaną wieczorami. Przy wejściu do namiotu ustawiono dwa przedsionki przestrzenne pokryte banerami Żywca.

1
Brak komentarzy.

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 

Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym

podobne eventy

ładowanie...