top event

najczęściej czytane
12843647212994449.jpg

klient/sponsor:

--

charakter imprezy:

społeczny/kulturalny

termin:

13.09.2010 - 15.09.2010

lokalizacja:

Radisson BLU, Kraków

organizacja:

Radisson Blu

tagi:

udostępnij  Podziel się na Facebook
wyślij link  wyślij link

Radisson Blu Kraków dla IMEX

Od poniedziałku do środy krakowski hotel Radisson Blu będzie domem dla siedmiorga dzieci z Rodzinnego Domu Dziecka „Wesoła” w Warszawie. To część międzynarodowego projektu IMEX Challenge, ogłoszonego podczas targów turystyki biznesowej we Frankfurcie.

Podczas wizyty dzieci i ich opiekunów w Krakowie, przedstawiciele światowego przemysłu spotkań rozpoczną prace nad rewitalizacją ogrodu i terenów wokół warszawskiego domu rodziny. Pod bacznym okiem projektantek zieleni, reprezentanci międzynarodowych organizacji turystyki biznesowej będą pomagać przy urządzaniu ogrodu i placu zabaw, a także w zorganizowaniu podróży dla całej rodziny. Co więcej – sfinansują dzieciom stypendia edukacyjne.

W tym czasie – 13-15 września – rodzina zamieszka w pięciogwiazdkowym hotelu Radisson Blu w Krakowie. W mieście Smoka Wawelskiego czekają tu na nich liczne atrakcje – między innymi odwiedzą wodną krainę dzieci – Aquapark i zwiedzą Kopalnię Soli w Wieliczce. Będzie też wycieczka po Wawelu, rejs statkiem po Wiśle i przejażdżka prawdziwą krakowską dorożką.

- Przygotowania do wizyty rodziny z Wesołej rozpoczęliśmy już dawno. Wybraliśmy dla nich najlepsze pokoje i przygotowaliśmy sporo miłych niespodzianek – mówi Nino Rosenlund, Dyrektor Generalny Hotelu. - Cieszymy się także, że odwiedziny dzieci przypadają właśnie we wrześniu, który w sieci hoteli Radisson Blu jest miesiącem szczególnego zaangażowania w podobne akcje społeczne i pomocowe – dodaje.

15 września, po zakończeniu prac w Wesołej i powrocie Rodziny do domu, odbędzie się uroczysty piknik zamykający pierwszą edycję projektu – IMEX Challenge Poland 2010. Nastepna będzie miała miejsce za dwa lata w innym kraju, jednak i ona da podobny uśmiech kolejnej rodzinie.
 

1
Brak plików.
Brak komentarzy.

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 

Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym

podobne eventy

ładowanie...