top event

najczęściej czytane
12809148919607410.jpg

klient/sponsor:

--

charakter imprezy:

sportowy

termin:

22.08.2010 - 29.08.2010

lokalizacja:

Manufaktura, Łódź

organizacja:

Manufaktura

udostępnij  Podziel się na Facebook
wyślij link  wyślij link

Powalczą o Puchar

Już czas na finał. Dobiega końca tegoroczny Turniej o Puchar Manufaktury w Piłce Siatkowej. W sobotę poznamy najlepszą drużynę kobiecą, a w niedzielę męską.

W turniejach mogą startować zawodniczki i zawodnicy, którzy wystąpili przynajmniej w jednym Turnieju Eliminacyjnym o Puchar Manufaktury 2010. Uczestnicy zostaną sklasyfikowani na podstawie punktów uzyskanych wyłącznie w Turniejach Eliminacyjnych o Puchar Manufaktury 2010.

Tegoroczny turniej na plaży w Manufakturze cieszy się dużym zainteresowaniem. Do rozgrywek eliminacyjnych zgłosiło się blisko 150 zawodników. W tym roku równolegle odbywają się rozgrywki kobiet i mężczyzn. Panie rozegrały  cztery turnieje eliminacyjne, a najlepsze z nich spotkają się 7 sierpnia na turnieju finałowym. Na turniej męski składało się sześć turniejów eliminacyjnych), a turniej finałowy zostanie rozegrany 8 sierpnia. Jednak to nie koniec siatkarskich zmagań w Manufakturze. 22 i 28 sierpnia rozegrane zostaną turnieje Mistrzów i Mistrzyń w których będzie można zobaczyć zawodników mających w swoim tegorocznym dorobku najwięcej punktów w „Pucharze Manufaktury” i „Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi”.

Po raz pierwszy organizatorzy imprezy podjęli współpracę z organizatorami rozgrywek o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi, co pozwoliło stworzyć największy w Polsce pod względem ilości rozgrywanych spotkań i frekwencji zawodników, turniej rozgrywek amatorskiej siatkówki plażowej.

Zawodnicy grający w obu imprezach zdobywają punkty, które są sumowane i decydują o rozstawieniu w tabeli w kolejnych turniejach.
 

1
Brak plików.
Brak komentarzy.

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 

Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym

podobne eventy

ładowanie...