top event

najczęściej czytane
12832608219977429.jpg

klient/sponsor:

Piccolo

charakter imprezy:

promocja, muzyczny

termin:

04.09.2010 - 05.09.2010

lokalizacja:

CH Blue City, Warszawa

organizacja:

Egurrola Dance Kids

udostępnij  Podziel się na Facebook
wyślij link  wyślij link

Pierwsze urodziny Egurrola Dance Kids

Pokazy i spotkania z tancerzami „You Can Dance” oraz „Tańca z Gwiazdami”, konkursy, występy dziecięce, warsztaty taneczne, zabawa z ulubionymi bohaterami kreskówek – te oraz mnóstwo innych atrakcji czeka na dzieci i młodzież, a także ich rodziców podczas pierwszych urodzin Egurrola Dance Kids.

Impreza ma charakter otwarty i odbędzie się 4-5 września br. w Centrum Handlowym Blue City w Warszawie. „Taneczne Szaleństwo z Egurrola Dance Kids i Cartoon Network w Blue City” uczczone zostanie wyśmienitym tortem oraz pysznym, bąbelkowym Piccolo. Marka Piccolo bowiem jako ekspert od radosnej, aktywnej zabawy, została sponsorem wydarzenia.

Szkoła Egurrola Dance Kids obchodzi swe pierwsze urodziny i z tej okazji,  przygotowuje wielką, huczną imprezę, na którą zaprasza wszystkie dzieci i młodzież wraz z rodzicami. W ten wystrzałowy weekend w Blue City w Warszawie odbędą się pokazy i spotkania z tancerzami „You Can Dance” i „Tańca z Gwiazdami”, w tym m.in. z: Blanką Winiarską, Izabelą Janachowską, Pauliną Figińską, Tomaszem Barańskim, Iloną Bekier, Leal Zielińską, Cezarym Olszewskim i Jakubem Jóźwiakiem. Będzie można podziwiać zespoły dziecięce i najlepszych tancerzy Egurrola Dance Kids, a także występ grupy VOLT Agustina Egurroli.
Wszyscy chętni wezmą udział w warsztatach tanecznych prowadzonych przez instruktorów szkoły oraz gwiazdy programu Cartoon Network Dance Club.

Podczas imprezy będzie również można uścisnąć rękę m.in. Scooby Doo, Chowderowi czy Boo oraz pomalować buźkę. Dodatkowo na specjalnie przygotowanym placu zabaw  dla najmłodszych, czekać będą atrakcje przygotowane specjalnie z myślą o nich. Dla aktywnych przygotowano tor do kręgli oraz bungee run. Podczas imprezy będzie można wziąć udział w konkursach z nagrodami ufundowanymi przez markę Piccolo.

Punktem kulminacyjnym programu ma być wielki urodzinowy tort, w krojeniu którego udział weźmie Agustin Egurrola oraz goście specjalni. Uczestnicy uczczą jubileusz kubeczkiem pysznego, bąbelkowego Piccolo.

Termin:
4-5 września 2010, godz. 12.00-18.00
WSTĘP WOLNY!
 

1
Brak plików.
Brak komentarzy.

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 

Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym

podobne eventy

ładowanie...