top event

najczęściej czytane
12232793091092031.jpg

klient/sponsor:

PKO BP

charakter imprezy:

integracja

termin:

27.09.2008

lokalizacja:

Warszawa, AWF

organizacja:

Media Ster

udostępnij  Podziel się na Facebook
wyślij link  wyślij link

PKO BP na Dzikim Zachodzie

Ujeżdżanie byka, rzut włócznią, nauka indiańskiego tańca Pow-Wow…to tylko część zabaw jakie czekały na pracowników mazowieckich oddziałów PKO BP. Na zlecenie Banku agencja Media Ster zamieniła warszawski AWF w prawdziwy Dziki Zachód.

W sobotnie popołudnie 27 września na terenie „poligonu lekkoatletycznego” uczelni przygotowano piknik rodem z Dzikiego Zachodu. Wszystko to w ramach integracyjnej imprezy dla pracowników Banku realizowanej w ramach programu „PKO Po Godzinach”. Organizacją eventu zajęła się warszawska agencja Media Ster.

Teren podzielony został na dwie części: Wioskę Indian i Miasteczko Kowbojskie. W Miasteczku Kowbojskim uczestnicy imprezy mogli między innymi rzucać podkową, ścigać się w workach lub spróbować swoich sił na strzelnicy. Sporym zainteresowaniem cieszyło się także ujeżdżanie byka.

W sąsiadującej wiosce Indian oprócz możliwości zapoznania się z kulturą Indian Ameryki Północnej na odwiedzających czekały takie atrakcje jak miedzy innymi strzelanie z łuku, rzuty włócznią i nauka rozstawiania tradycyjnych namiotów Tipi.

To jednak nie wszystkie propozycje, jakie Media Ster przygotował dla Gości pikniku. Na terenie imprezy stanęła  ścianka wspinaczkowa oraz namiot, w którym zorganizowano kasyno. Na amatorów wspólnego śpiewania czekało karaoke, zaś dla znawców kina Dzikiego Zachodu przygotowano konkurs filmowy. Przez cały dzień na terenie imprezy można było brać udział w rozmaitych konkursach przygotowanych przez organizatorów, za które pod koniec dnia zwycięzcy poszczególnych zabaw odbierali nagrody.

Jak na kowbojski klimat przystało na AWF-ie całe popołudnie paliło się ognisko, w cieple którego można było się ogrzać. Na głodnych kowbojów czekał rozstawiony na terenie obiektu catering serwujący typowe dla dzikiego zachodu potrawy.

Na głównej scenie pracownicy Banku obejrzeli pokazy tańca i władania biczem w wykonaniu  taneczno-kaskaderskiego zespołu „Saloon”, oraz  taniec Pow-Wow zaprezentowany przez zespół „Huu Ska Luta”. Była także żonglerka lassem i pokazy tańca nowoczesnego. 

Imprezę zwieńczył koncert Krzysztofa Krawczyka, po którym uczestnicy pikniku bawili się na parkiecie do późnych godzin wieczornych.

***

Informacje o firmie


Agencja Media Ster zadebiutowała na rynku w 1996 roku organizując Mistrzostwa Świata w Żeglarstwie YLC-40 w Gdyni. Od tamtego czasu realizuje projekty dla swoich Klientów dbając o nowatorstwo organizowanych eventów. Jako pierwsza w Polsce, agencja Media Ster odpowiadała za techniczną i logistyczną organizację projektów takich jak Biesiady Tyskie 2003, czy Coca Cola Gorący Pociąg do Muzyki, będących wydarzeniami niespotykanymi wcześniej na polskiej scenie eventowej.

Wśród samodzielnych projektów agencji znalazły się m.in. L&M Get Connected 2004, turnieje siatkówki plażowej GE Money Bank Warsaw Open przeprowadzone w latach 2006 i 2007, Samsung DigitAll RoadShow 2005, czy telewizyjna akcja TVP 2 „I ty możesz zostać Świętym Mikołajem”.

Od początku swojej działalności Media Ster systematycznie rozszerza zakres swojej działalności, proponując swoim Klientom nowe rozwiązania z zakresu szeroko rozumianego BTL-u. Od 2004 roku agencja prowadzi dział zajmujący się grawerowaniem laserowym.

Rok później firma rozpoczęła współpracę z mm Promotion oferując jako jedyni w Polsce ciężarówki promocyjne. W 2006 roku podjęta została współpraca z firmą Samsung dla której agencja projektuje i buduje meble ekspozycyjne powołując dla realizacji tych zadań samodzielny dział firmy.

Do kluczowych Klientów agencji należą obecnie m.in. Bank PKO BP, Samsung i Totalizator Sportowy S.A.. 

1
Brak komentarzy.

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 

Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym

podobne eventy

ładowanie...