top event

najczęściej czytane
12773877058581779.jpg

klient/sponsor:

Bank Zachodni WBK

charakter imprezy:

konferencja

termin:

26.05.2010 - 23.06.2010

lokalizacja:

Poznań, Katowice, Warszawa

udostępnij  Podziel się na Facebook
wyślij link  wyślij link

Odważne kobiety biznesu

Zakończył się przedwakacyjny cykl spotkań VI edycji Ogólnopolskich Konferencji Kobiet Przedsiębiorczych®. W spotkaniach w Poznaniu, Katowicach i Warszawie wzięło udział blisko 400 kobiet biznesu.

– Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem „Siła Kobiet” i faktycznie udało nam się pokazać źródło tej siły – podsumowuje Agnieszka Maruda-Sperczak, dyrektor OKKP®. – To, co przewijało się podczas wszystkich trzech spotkań, to rola odwagi i podejmowania trudnych decyzji, a także konieczność ciągłego rozwoju. O tym mówiły m.in. w Poznaniu Pani Grażyna Kulczyk, która objęła patronat honorowy nad konferencjami, w Katowicach Pani Anna Grygierek (burmistrz Strumienia) i Pani Marta Fox (pisarka) czy w Warszawie Pani Bożena Batycka.

Na konferencjach byli również prelegenci, którzy w swoich wystąpieniach wskazywali na ważne aspekty działalności biznesowej, którymi warto zainteresować się szerzej, ponieważ mogą być pomocne w rozwijaniu i zabezpieczaniu firm. Ekspertki Banku Zachodniego WBK prezentowały kobiece aspekty zarządzania pieniędzmi, eksperci z ramienia AVIVA zwrócili uwagę na mało jeszcze w Polsce znany temat planowania spadkowego, a Pani Natalia Hatalska opowiedziała, jak niestandardowe formy komunikacji mogą pomóc w promowaniu marki.

Ogólnopolskie Konferencje Kobiet Przedsiębiorczych® to nie tylko prelekcje kobiet sukcesu i ekspertów. Uczestniczki mają również okazję wzajemnie się poznać, zyskać cenne kontakty biznesowe i wymienić się doświadczeniami. Oczywiście jest też czas na nieformalne rozmowy z prelegentami, którzy za każdym razem otaczani są sporą grupą Pań mających wiele pytań.
Niesłabnące zainteresowanie, jakim cieszą się OKKP® jest dowodem na to, że kobiety, które w biznesie już coś osiągnęły, mają potrzebę dalszego rozwoju i rozumieją, że muszą nadążać za bardzo dynamicznie zmieniającym się otoczeniem. Pasja, odwaga i konsekwentna realizacja wyznaczonych celów to podstawa na drodze do osiągnięcia sukcesu zawodowego i satysfakcji z życia.
 

1
Brak komentarzy.

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 

Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym

podobne eventy

ładowanie...