top event

najczęściej czytane
12789334856793170.jpg

klient/sponsor:

--

charakter imprezy:

konferencja, promocja

termin:

14.09.2010

lokalizacja:

Hala Stulecia, Wrocław

organizacja:

Regionalno Centrum Turystyki Biznesowej

udostępnij  Podziel się na Facebook
wyślij link  wyślij link

Nowe centrum biznesowe we Wrocławiu

14.09.2010 roku w godzinach 12:00 – 23:00 w kompleksie Hali Stulecia we Wrocławiu odbędzie się uroczyste otwarcie Regionalnego Centrum Turystyki Biznesowej. W wydarzeniu udział wezmą przedstawiciele samorządu lokalnego, władze wrocławskich uczelni, członkowie stowarzyszeń i instytucji.

Otwarciu Regionalnego Centrum Turystyki Biznesowej będą towarzyszyć Konferencja „Nowe Trendy w turystyce biznesowej – z perspektywy nabywcy”, Targi Branżowe, Pokazy barmanów i mistrzów kuchni oraz wystawa dotycząca inwestycji w Hali Stulecia przewidzianych na lata 2009 - 2012. W programie zaplanowano również zwiedzanie obiektu, bankiet oraz pokaz Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej.
 
Dzień rozpocznie się konferencją prasową, w której udział wezmą Prezydent Wrocławia, Marszałek Województwa Dolnośląskiego, osoby zaangażowane w budowę obiektu oraz ekspert z dziedziny turystyki biznesowej Rob Davidson.

Od godziny 12:30 będzie trwał blok branżowy w skład którego wchodzi Konferencja naukowa z zakresu tematyki biznesowej i targi branży przemysłu spotkań. Na konferencji nie zabraknie paneli dyskusyjnych, warsztatów oraz ciekawych przemówień. Po konferencji wszyscy goście zostaną zaproszeni do zwiedzania obiektu, podczas którego organizatorzy zapewniają ciekawe atrakcje. O 20:30 nastąpi uroczyste otwarcie Centrum Biznesowego.

1
Brak komentarzy.

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 

Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym

podobne eventy

ładowanie...