top event

najczęściej czytane
12820421768432870.jpg

klient/sponsor:

--

charakter imprezy:

konferencja

termin:

16.09.2010

lokalizacja:

Stadion Legii, Warszawa

organizacja:

MPI Poland Club

tagi:

udostępnij  Podziel się na Facebook
wyślij link  wyślij link

MPI Poland Summer Meeting 2010

Międzynarodowe Stowarzyszenie Organizatorów Konferencji MPI Poland zaprasza na konferencję połączoną z warsztatami grupowymi poświęconą tematyce CSR w przemyśle spotkań, która odbędzie się 16 września 2010 roku na Nowym Stadionie Legii Warszawa.

Corporate Social Responsibility (CSR), to nie moda, lecz obowiązek każdej organizacji. CSR to skutki każdej decyzji i działań na społeczeństwo oraz środowisko, znane jako „triple bottom line”, czyli ludzie, planeta i zysk. Nie tylko odpowiedzialne, konsekwentne i przejrzyste  podejście danej firmy może pomóc w budowaniu marki i reputacji, może przyczynić się także do wzmocnienia społeczności, a więc i w konsekwencji rynku. Poprzez przemyślane i strategiczne działania CSR podmioty na rynku  mogą dbać o otoczenie wokół siebie, a także zmieniać biznesowe myślenie i wykonywać odpowiedzialne prace dla lokalnej społeczności.

MPI jako międzynarodowe wiodące stowarzyszenie na świecie podkreśla znaczenie CSR, a także, że takie odpowiedzialne działania muszą pozostawać trwałe.

W najbliższej konferencji MPI Poland Club najlepsze praktyki i case study przedstawią mówcy, z różnych regionów świata, m.in. Cosimo Bruzesse, Brigss Inc, Stany Zjednoczone, Jon Bradshow, IMEX, Wielka Brytania, Miguel Assis – TLC EVENTS, Portugalia, Isabel Kuhl – Events, Niemcy oraz wielu innych.

Program konferencji i rejestracja dostępne już na stronie: www.mpiweb.pl

 

1
Brak plików.
Brak komentarzy.

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 

Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym

podobne eventy

ładowanie...