top event

najczęściej czytane
12520553063140221.jpg

klient/sponsor:

-

charakter imprezy:

konferencja

termin:

25.09.2009

lokalizacja:

MT Polska, W-wa ul. Marsa 56c, targi TT Warsaw

organizacja:

MPI Poland Club, partner - Rezidor Hotel Group Polska

udostępnij  Podziel się na Facebook
wyślij link  wyślij link

MPI Poland Club Summer Meeting 2009

MPI Poland Club pragnie zaprosić wszystkich zainteresowanych branżą spotkań
i zajmujących się profesjonalną organizacją spotkań biznesowych i eventowych na kolejną, trzecią już w tym roku Konferencję MPI POLAND CLUB SUMMER MEETING 2009 - "Nowe trendy w przemyśle spotkań".

Konferencja odbędzie się 25.09.2009r podczas targów turystycznych TT Warsaw 2009 po raz pierwszy w nowym Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie.
Podczas konferencji wystąpią eksperci przemysłu spotkań zarówno z Polski jak i zagranicy, którzy zaprezentują najnowsze trendy i innowacje, dzięki którym organizacja spotkań biznesowych staje się jeszcze większym sukcesem.

Nasi mówcy:

Jon Broadshaw, IMEX. Trendy w organizacji spotkań i wydarzeń biznesowych, Jon wypowie się na tematy związane z najnowszymi trendami w organizacji spotkań i wydarzeń biznesowych oraz podróży motywacyjnych. Opowie w jaki sposób wpływają one na poprawę wydajności. Ponadto scharakteryzuje międzynarodowy rynek spotkań i postara się uwidocznić działania, które są aktualnie najczęściej używane przez planistów i dostawców.

Carina Bauer, IMEX.
Jako dyrektor odpowiedzialny za rozwój przemysłu targowego na świecie ukaże w jaki sposób wystawy i tragi międzynarodowe ewaluowały w ciągu ostatnich lat. Ponadto ukarze techniki i metody zarządzania imprezami targowymi oraz pokaże w jaki sposób można pozyskiwać nowych wystawców oraz klientów.

Edyta Musielak, ekspert branży spotkań. Seven Centers. Prezentacja ukazuje nowatorskie podejście niemieckich centrów kongresowych, które uznały, że osiągną lepszy efekt wykorzystując synergię i wspólnie promując Niemcy jako destylację kongresową, zamiast promować każdy tylko swój obiekt.
Przykład niemieckich przedsiębiorców, którzy dzięki zrozumieniu istoty wspólnej promocji poprawili wyniki każdego z podmiotów może posłużyć za inspirację dla rodzimych przedsiębiorców i instytucji pożytku publicznego.

Witold Janczyński, firma Kantaro Komunikacja on-line.
Autorskie systemy wspomagające zarządzanie projektami branży MICE na wybranych przykładach.
Podczas tej prelekcji zostaną zaprezentowane unikalne na polskim rynku rozwiązania informatyczne związane z optymalizacją pracy planisty spotkań.

Małgorzata Wróblewska, Orbis Travel
Innowacyjne usługi w kategorii Business Travel.
Prelekcja będzie poświęcona niezwykle istotnej z punktu widzenia plannera spotkań kategorii buisness travel. Podczas prezentacji zostaną przedstawione rozwiązania i możliwości, które pomogą nam w dobie kryzysu ekonomicznego efektywnie realizować zakupy związane z  tą kategorią . 

Rafał Mrzygłocki, firma Aram
Najnowsze trendy i rozwiązania technologiczne w branży eventowej.
Podczas tej prezentacji zapoznamy się z najnowszymi trendami technologicznymi
w branży eventowej. Czy ekran diodowy to przeżytek? Jeśli tak czym go dziś zastąpimy? Jak wykorzystać najnowsze technologie aby nasze spotkania były jeszcze bardziej atrakcyjne? Co jest modne, a co już passe?

Brak plików.
Brak komentarzy.

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 

Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym

podobne eventy

ładowanie...