top event

najczęściej czytane
12446237084664710.jpg

klient/sponsor:

Rootwater

charakter imprezy:

konferencja

termin:

08.06.2009

lokalizacja:

Warszawa, klub Stodoła

organizacja:

Unicorn Group

udostępnij  Podziel się na Facebook
wyślij link  wyślij link

Laboratorium Rootwatera

Wyobraź sobie, że wszystko co cię otacza, cała twoja rzeczywistość, kolory, smaki i dźwięki, są złudzeniem...Agencja Unicorn Group, wraz z zespołem Rootwater, zorganizowała 8 czerwca w klubie Stodoła niestandardową konferencję prasową, przedstawiającą nową płytę zespołu - „Visionism”.

Był to performance przedstawiający artystyczną deklarację muzyków. Zaproszeni dziennikarze zostają wprowadzeni do strefy skażonej, w której można przebywać tylko w masce. Wokół ustawionego frontowo metalowego stołu kręcą się laboranci w białych kitlach.

Na stole leży człowiek. Laboranci kablami podłączają jego głowę do dużego ekranu. Oglądamy myśli leżącego. To dynamicznie zmontowane wypowiedzi lidera zespołu Macieja Taffa, opisujące podejście zespołu do tworzonej muzyki oraz ich stylu życia. Wypowiedzi przerywane są obrazami wojny, wybuchów, spanikowanych ludzi. Taff ma na twarzy maskę. Nagle na ekranie pojawia się obraz z kamery wchodzącej do klubu. W laboratorium pojawia się Taff z kamerą w ręku. Podchodzi do ciała i dotyka je. Następuje przeciążenie systemu i wezwanie do natychmiastowej ewakuacji. Czy to przebudzenie z koszmarnego snu?


Fragment konferencji


Płyta „Visionism to concept album pomyślany jako droga prowadząca do źródła, do początków wszystkiego: pierwotnych elementów duszy, siebie właściwego, do przebudzenia. To także podsumowanie dotychczasowej twórczości muzyków – ich wygranych, porażek, wyborów.

Agencja Unicorn Group odpowiedzialna była za całość realizacji imprezy – od koncepcji po techniczną realizację. Agencja zajmie się także produkcją wszystkich filmowych materiałów promocyjnych, użyczając specjalistycznego oprogramowania do efektów specjalnych. W najbliższym czasie plany zakładają jednocześnie produkcję klipów do utworów z nowej płyty.
 

1
Brak komentarzy.

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 

Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym

podobne eventy

ładowanie...