top event

najczęściej czytane
12789393811500521.jpg

klient/sponsor:

Eurocash S.A.

charakter imprezy:

integracja

termin:

26.06.2010

lokalizacja:

Centrum MT Polska

organizacja:

Dwór Polski

tagi:

udostępnij  Podziel się na Facebook
wyślij link  wyślij link

Kongres dla sieci sklepów

Agencja Dwór Polski zorganizowała dla Eurocash S.A. kolejny Kongres Sieci Sklepów abc. Na tegoroczną edycję imprezy 26 czerwca przyjechało do hali MT Polska w Warszawie 2200 uczestników i wystawców.

Gości przywitano poczęstunkiem grillowym, który był do dyspozycji przez cały dzień w ogródkach zlokalizowanych na terenie przyległym do hali.

Podczas części konferencyjnej zaprezentowano nowy wizerunek marki własnej Eurocash. W uroczystym odsłonięciu nowego logotypu wraz z przedstawicielami firmy wzięła udział Ewa Wachowicz, która została twarzą marki. Miss Polski i autorka programów kulinarnych zaprosiła gości do wspólnego gotowania po konferencji. Przedstawiciele firmy Eurocash S.A. mówili m.in. o udogodnieniach oferowanych przez Sieć Sklepów abc oraz o strategii marki własnej. Na scenie pojawił się również Robert Korzeniowski, który wystąpił z prezentacją o swojej drodze do sukcesu.

Stoiska targowe przygotowane przez producentów głównie z branży FMCG rozlokowano na powierzchni 4 000 m2. Właściciele sklepów abc mogli zobaczyć nowe rozwiązania w sklepie modelowym. Targi cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród gości, podobnie jak gotowanie z Ewą Wachowicz, czy przygotowane specjalnie dla nich prelekcje i szkolenia.

Udany kongres zwieńczył bankiet z wieloma atrakcjami. Goście z nieukrywanym podziwem wpatrywali się w występ rewii tanecznej i słuchali piosenek wykonywanych przez Piotra Gąsowskiego. Prawdziwy entuzjazm wzbudziło wyjście na scenę Urszuli z zespołem. Uczestnicy tłumnie ruszyli pod scenę i doskonale bawili się zarówno przy nowych piosenkach jak i starszych przebojach. Tańce przy muzyce DJ-a trwały do rana. 

1
Brak komentarzy.

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 

Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym

podobne eventy

ładowanie...