top event

najczęściej czytane
12433315401723809.jpg

klient/sponsor:

Sponsor: Oracle

charakter imprezy:

konferencja

termin:

20.05.2009 - 21.05.2009

lokalizacja:

Hotel Courtyard by Marriott, Warszawa

organizacja:

Software - Konferencje Sp. z.o.o.

udostępnij  Podziel się na Facebook
wyślij link  wyślij link

I edycja Kongresu HR zakończona

W dniach 20-21 maja w hotelu Courtyard by Marriott na warszawskim lotnisku Okęcie odbyło się spotkanie specjalistów z branży HR. Swoje wystąpienia zaprezentowali wybitni mówcy, prekursorzy i praktycy działający od lat na polu zarządzania zasobami ludzkimi.

Spotkanie otworzył Grzegorz Turniak pokazując jak tworzyć sieci kontaktów biznesowych, Frank Schirmer zaprezentował słuchaczom metodę ROI, a następnie Robert Kozak z Brian Tracy International mówił jak ważną rolę odgrywa efektywny Leadership w dobie panująceg kryzysu.

Kolejne wystąpienia poruszały ważne dla każdej osoby zarządzającej personelem zagadnienia poświęcone aspektom prawnym, możliwości pozyskiwania środków unijnych na szkolenia, ale także rozwiązaniom informatycznym będących wsparciem dla działów HR, zaprezentowanych przez sponsorów Kongresu- firmę Oracle Polska oraz Simple Sp. z o.o.
   
W drugim dniu fenomenalnie wystąpił Pan Helmut Glaser burząc panujący od lat mit systemów motywacyjnych, zapalając tym samym uczestników do dłuższej dyskusji nad poruszonym problemem.
   
Kongres pozwolił podjąć istotne tematy, które wymagają dalszego rozwinięcia w grupach zespołowych osób uczestniczących. Zespoły HR odgrywają bardzo istotną rolę w funkcjonowaniu firmy stąd tak ważna jest partycypacja w tego typu spotkaniach w celu zdobycia nowej wiedzy, nowego spojrzenia na panujące trendy, problemy, spotkania z praktykami i wymiany cennych dla każdego HR-owca doświadczeń.
 

1
Brak komentarzy.

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 

Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym

podobne eventy

ładowanie...