top event

najczęściej czytane
12828238398987429.jpg

klient/sponsor:

--

charakter imprezy:

społeczny/kulturalny

termin:

29.08.2010

lokalizacja:

Nokia Theatre, Times Square w Nowym Jorku

organizacja:

National Academy of Television Arts and Sciences

udostępnij  Podziel się na Facebook
wyślij link  wyślij link

Grey Goose na rozdaniu Emmy 2010

Tegoroczne rozdanie nagród Emmy, telewizyjnych Oscarów, odbędzie się w nocy z 29 na 30 sierpnia w Nokia Theatre, mieszczącym się na Times Square w Nowym Jorku. Gwiazdom podczas gali towarzyszyć będzie marka francuskiej wódki Grey Goose.

Czerwony dywan – synonim sławy, elegancji i prestiżu – to na nim rozpoczyna się ceremonia wręczenia nagród Emmy. Błysk fleszy, piękne kreacje i gwiazdorska aura to stały element gali, która w tym roku odbędzie się już po raz 62. Seriale „Pacyfik”
i „Glee” to faworyci tegorocznej edycji nagród Emmy, która będzie miała miejsce w Nokia Theatre na  Times Square w Nowym Jorku. Obie produkcje telewizyjne otrzymały najwięcej nominacji i uwaga będzie skupiona głównie na nich. Na ceremonii obecna będzie marka Grey Goose, która wspiera rozwój branży telewizyjnej i kinowej.

Co duże lampy CRT stosowane we wczesnych kamerach telewizyjnych mają wspólnego z nagrodami Emmy? Otóż jak się okazuje całkiem sporo, ponieważ „emmy” to potoczne określenie owych lamp stosowanych już w latach 40. XX wieku. Statuetka przedstawia kobietę ze skrzydłami – muzę – która nadaje produkcjom telewizyjnym miano sztuki. Nagroda stanowi obiekt pożądania, gdyż jest serialowym odpowiednikiem Oscara.

Jednak Emmy to nie tylko emocje, nagrody i podziękowania laureatów. Zwycięzcy i przegrani będą świętować to telewizyjne wydarzenie na uroczystej gali, która odbędzie się po ceremonii wręczenia nagród. Partnerem imprezy została marka francuskiej wódki Grey Goose. Zaproszeni goście będą mogli skosztować przygotowanych specjalnie na tę okazję drinków, gdzie ekskluzywna wódka gra główną rolę. Marka Grey Goose swoim prestiżem i luksusem jest idealnym partnerem dla gwiazd, które pojawią się na evencie. Uświetni chwilę tryumfu zwycięzcom i osłodzi porażkę przegranym. 

1
Brak plików.
Brak komentarzy.

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 

Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym

podobne eventy

ładowanie...