top event

najczęściej czytane
1205853430.jpg

klient/sponsor:

Kulczyk Tradex Sp. z o.o.

charakter imprezy:

promocja

uczestnicy:

klienci firmy

90 osób

termin:

26.09.2007 - 29.09.2007

lokalizacja:

Piotrków Trybunalski

organizacja:

Live

udostępnij  Podziel się na Facebook
wyślij link  wyślij link

Golf Variant. Poczuj przestrzeń.

PRZESTRZEŃ, która otacza Cię na co dzień ma na Ciebie wpływ. O wiele większy niż mógłbyś początkowo przypuszczać. Dlatego warto zwrócić uwagę na to, co znajduje się w Twoim bezpośrednim otoczeniu. Zwłaszcza na to, z czym masz często kontakt. Nie tylko mieszkanie, ale i Twoje miejsce pracy.

Skoro przestrzeń otacza Cię tak czy inaczej, to chyba warto, żeby "przy okazji" pracowała na Twoją korzyść i wspierała Cię w Twoich działaniach. Chodzi o to, by działała na Ciebie w taki sposób, że z większą chęcią będziesz podchodził do zadań i wyzwań pojawiających się przed Tobą. Tak, żeby życie nie było udręką a stało się przyjemnością, okazją do odnoszenia sukcesów i przeżywania szczęścia.

Znajdź swoją PRZESTRZEŃ – Golf Variant.

Variant wieczorny Imprezę wieczorną rozpoczął wspólny udział gości w pełnej emocji grze pn. STREFA TOXIC. Scenariusz tej gry zakładał powstrzymanie krwiożerczego przybysza oraz poskromienie jego pierwotne instynkty. W grze wzięli udział goście, podzieleni wcześniej na 5-o osobowe drużyny.

Prezentacja

Drugiego dnia wszyscy goście udali się autokarem z pod hotelu Mościcki do Piotrkowa Trybunalskiego na lotnisko gdzie odbyła się prezentacja multimedialna VW Golf Variant. Prezentacja została przygotowana na kilku obszarach tematycznych, które nawiązywały do przestrzeni. Każdy z tematów został zobrazowany animacjami oraz poprzedzony występem grupy akrobatycznej TOP TOYS. Golf Variant.

Poczuj przestrzeń.

Po prezentacji czekał na gości zupełnie nowy Variant podróżowania z Volkswagenem – jeszcze bardziej wszechstronny, przemyślany i niezawodny. Najodważniejszym pozwolił spojrzeć na siebie z góry, dzięki zorganizowanym skokom spadochronowym w tandemach z instruktorami. Dodatkowymi atrakcjami były skoki na bungee oraz Variantacje w ogromnej kuli zorba.

Jazda testowa

Jednym z głównych punktów dnia były jazdy testowe nowymi modelami VW Golf Variant. Testy samochodów odbywały się na specjalnie przygotowanej trasie o długości ok. 100 km. Mniej więcej w połowie trasy został przygotowany wspólnie z firmą Red Bull punkt energetyczny, na którym każdy z gości otrzymywał produkt.

1
Brak komentarzy.

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 

Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym

podobne eventy

ładowanie...