top event

najczęściej czytane
12827227831111591.jpg

klient/sponsor:

--

charakter imprezy:

promocja, sportowy

termin:

20.08.2010

lokalizacja:

Sierra GC, Trójmiasto

organizacja:

Otard

udostępnij  Podziel się na Facebook
wyślij link  wyślij link

Golf Business League w Trójmieście

Pole golfowe Sierra GC w Trójmieście to miejsce, gdzie 20 sierpnia odbył się szósty turniej z cyklu Euler Hermes Golf Business League. Rozgrywkom towarzyszyła marka francuskiego koniaku Otard, która od początku wspiera tegoroczną serię rozgrywek.

Rywalizacja w Trójmieście

Turniej w Trójmieście to kolejny etap tegorocznego cyklu Euler Golf Business League – serii ośmiu jednodniowych turniejów odbywających się  w całej Polsce. Do rozgrywek zostają zaproszeni przedstawiciele lokalnego biznesu. Pole golfowe Sierra GC to kompleks, gdzie 20 sierpnia rywalizowali ze sobą miłośnicy golfa. A było o co walczyć, ponieważ dziesięciu golfistów z najlepszymi wynikami w całym cyklu, pod koniec roku weźmie udział w zawodach – finale Race to Algarve w Portugalii.

W zawodach najlepszy okazał się Dariusz Koss, który uzyskał 38 punktów stableford netto. Zwycięstwo w turnieju zapewniło mu miejsce w finale Race to Algarve. Na drugim miejscu uplasował się Lech Sokołowski z 37 punktami. Na najniższym stopniu podium stanął Jerzy Frąckiewicz, który zdobył 35 punktów w klasyfikacji.

Podczas zawodów nie mogło zabraknąć dobrze już znanych konkursów. Andrzej Bagiński triumfował w City Nearest to the Pin, natomiast w BMW Longest Drive nagrodę zdobył Lech Sokołowski. Dla zwycięzców nie zabrakło także nagród w postaci butelki ekskluzywnego koniaku Otard. Kolejny turniej z cyklu odbędzie się już 3 września.

 
 

1
Brak komentarzy.

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 

Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym

podobne eventy

ładowanie...