top event

najczęściej czytane
12819680857144251.jpg

klient/sponsor:

Surf Passion, Black Star Wax, Pakalolo

charakter imprezy:

sportowy

termin:

21.08.2010

lokalizacja:

Al. KEN 60, Warszawa

organizacja:

Agencja New Zenith Promotion

udostępnij  Podziel się na Facebook
wyślij link  wyślij link

Figlowisko SKIM JAM

Agencja New Zenith Promotion zaprasza do warszawskiego skimparku przy al. KEN 60, gdzie już 21 sierpnia odbędzie się impreza Figlowisko Skim Jam, która zainauguruje działalność zupełnie nowego toru w Warszawie.

Będzie to pierwsza edycja imprezy, w czasie której na specjalnie przygotowanym do torze odbędą się zawody w konkurencjach: Overall Boys, Overall Girls, Nice Pop, Best Trick. Zawody będą miały formę tzw. "jamu" - zawodnicy pływać będą swobodnie przez cały dzień, a jury oceniać będzie ich zmagania. Dla najlepszych zawodników czekają nagrody ufundowane przez sponsorów i partnerów (sprzęt skimboardowy, kursy, ciuchy itp.), a każdy startujący otrzyma prezent od wytwórni Wielkie Joł.
 
Skimpark w Warszawie położony jest przy południowo-wschodnim wyjściu ze stacji metra Imielin, tuż obok Multikina, na terenie lodowiska „Figlowisko”. Jest to jedyny tego typu obiekt w Warszawie. Warszawski skimpark składa się z dwóch torów; tor dla amatorów o wymiarach 25x2 m oraz tor profesjonalny o  wymiarach 40x4 m. Obiekt jest kryty, ogrodzony, pod całodobowym nadzorem. Na terenie skimparku znajduje się wypożyczalnia skimboardów, bufet.

 

1
Brak plików.
Brak komentarzy.

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 

Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym

podobne eventy

ładowanie...