top event

najczęściej czytane
12706505735871460.jpg

klient/sponsor:

--

charakter imprezy:

konferencja, integracja

termin:

19.03.2010 - 21.03.2010

lokalizacja:

Toruń, Słupsk, Bydgoszcz

organizacja:

Meetings Poland

udostępnij  Podziel się na Facebook
wyślij link  wyślij link

Eventy i kongresy jadą na północ

Toruń wieczorową porą w towarzystwie Mikołaja Kopernika, pachnące pierniki własnego wyrobu, niezwykłe miejsca konferencyjne, nietypowe szkolenia.

To tylko kilka z wielu atrakcji, jakie czekały na planistów kongresów i eventów biznesowych podczas trzydniowego wyjazdu szkoleniowo-poznawczego pod nazwą „Eventy i kongresy jadą na północ”, który odbył się w dniach 19-21 marca 2010 roku.

Biuro Konferencji i Doradztwa Turystki Biznesowej MeetingsPoland.pl wraz z partnerami: hotelem Filmar, hotelem Dolina Charlotty, Centrum Kongresowym Opery Nova i Training Partners zorganizowało study tour, który miał na celu promowanie północnych rejonów Polski, jako terenów atrakcyjnych dla organizacji wyjazdów firmowych, eventów i szkoleń. Doborowe grono ponad 40 uczestników wyjazdu tworzyli menedżerowie działów szkoleń i eventów z wielkich korporacji, banków, firm ubezpieczeniowych i medycznych. Program umożliwił poznanie trzech miejsc kongresowo-konferencyjnych i eventowych: w historycznym Toruniu, malowniczej Dolinie Charlotty koło Słupska i w dynamicznie zmieniającej się Bydgoszczy. W trakcie przejazdu do poszczególnych miejsc autokar zamieniał się w salę szkoleniową, co pozwoliło wykorzystać czas i zrealizować wykłady w nowatorskiej formule „University on Wheels”.

Uczestnicy mieli okazję do osobistego zapoznania się z ofertami odwiedzanych obiektów, nie na podstawie komputerowych prezentacji a osobiście i namacalnie. Wszystko było ocenianie i poddane analizie. Dotknąć, poczuć, przeżyć osobiście - to najbardziej cenna wiedza. Uczestnicy wyjazdu potwierdzili, iż idea wyjazdu była trafiona. Pozwoliła odkryć miejsca północnej Polski, a spotkanie ludzi z branży eventowej wzbogaciło wiedzę na temat tego środowiska pozwoliło na nawiązanie kontaktów biznesowych, zintegrowanie branży i poznanie nowych obiektów.

Poniżej opinie uczestników:

Mogłam poznać wielu wartościowych ludzi. Zawrzeć ciekawe znajomości. Poznać nowe, atrakcyjne miejsca. Miejsca warte tak ponownego odwiedzenia, jak i z pełnym przekonaniem, polecenia ich innym organizatorom wydarzeń naukowych i szkoleniowych. Nam, którzy przeważnie jesteśmy po drugiej stronie tego "lustra", możliwość spojrzenia oczami klienta, dla którego świadczymy nasze usługi, pozwoliła przyjrzeć się swojej pracy z innej perspektywy. Spojrzeć oczyma widza, który dostrzega to, czego nie zawsze zauważy aktor przejęty odgrywaną przez siebie rolą. Perfekcjonizm i elegancja, z jakimi spotkaliśmy się w Toruniu, swoboda i naturalność w Dolinie Charlotty, wytworność i gospodarność władz miasta Bydgoszcz pokazały nam ich jakże różny w swojej formie, ale też podobny w celach, potencjał. Potencjał, który gotów jest sprostać najwybredniejszym oczekiwaniom klienta.

Anna Maliszewska, ET Logistik

Wszystko było świetnie zorganizowane, możliwość wymiany doświadczenia z kolegami z branży pozwoliła na wzbogacenie wiedzy odnośnie organizowania konferencji, a ciekawe i wartościowe szkolenia w autokarze były świetnym pomysłem na umilenie jazdy. Atmosfera była rewelacyjna.
Sylwia Kołodyńska, Henkel Polska

Dynamika, jaką charakteryzuje się branża spotkań wymaga ciągłego kształcenia, podnoszenia kwalifikacji i zbierania doświadczenia. Obiekt konferencyjny, hotel czy już konkretna konferencja, to nie „zamknięty i gotowy produkt” kupiony w sklepie wielobranżowym. To żywioł, który bez braku odpowiedniej wiedzy i praktyki może łatwo wymknąć się spod kontroli. Brak znajomości wielu atrakcyjnych i różnych pod wieloma względami miejsc prowadzi do zaszufladkowania. Profesjonalista nie może sobie na to pozwolić. Biuro MeetingsPoland.pl przygotowuje już kolejne wyjazdy studyjne dla planistów konferencji, kongresów i eventów.  

Autor: Radosław Rychlik

1
Brak komentarzy.

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 

Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym

podobne eventy

ładowanie...