top event

najczęściej czytane
1205417972.jpg

klient/sponsor:

Volkswagen AG

charakter imprezy:

integracja

uczestnicy:

pracownicy firmy Volkswagen AG

40 osób

termin:

19.06.2007 - 20.06.2007

lokalizacja:

Poznań

organizacja:

MAD

udostępnij  Podziel się na Facebook
wyślij link  wyślij link

Event z ułańską fantazją

Co może łączyć wyścigi smoczych łodzi ,dobre polskie jedzenie i pokazy jazdy ułańskiej .
Teoretycznie nic, a w praktyce wszystkie te składniki stworzyły ciekawie program integracyjnego eventu dla zagranicznych gości. Firma MAD zrealizowała takie wydarzenie dla firmy Volkswagen AG.

-Zleceniodawca organizując konferencję dla swoich pracowników wybrał Poznań. Na podjęcie takiej decyzji wpłynęła dobra lokalizacja miasta, obecność fabryki koncernu i pozytywne doświadczenia z poprzednich imprez. Program imprezy miał zawierać elementy integrujące międzynarodowy zespół (40 osób z 11 krajów takich jak : Brazylia, Czechy, Hiszpania, Meksyk, Niemcy, Polska, Portugalia, Rosja, RPA, Słowacja i USA), mówi Dariusz Lermer, właściciel firmy MAD Integracja.

Naszym głównym zadaniem było zintegrowanie grupy uczestników poprzez udział w rekreacyjnych zabawach teambuildingowych, dobranych do wieku i zdolności motorycznych uczestników. Ze względu na to, że większość uczestników miała być w Polsce po raz pierwszy, zwróciliśmy uwagę na kulturę i tradycję polską, a także staraliśmy się wypromować Poznań jako miasto spotkań. Miejscem zmagań stała się poznańska Malta, gdzie rozegraliśmy wyścigi smoczych łodzi, następnie grupy przeniosły zmagania na ląd i kontynuowały ,,rywalizację” na rozmieszczonych stanowiskach , dodaje Lermer.

Zmagania przypominały jako żywo wieżę Babel – wszędzie przeplatały się zagrzewające do zmagań okrzyki we wszystkich możliwych językach. Po zakończeniu konkurencji goście przenieśli się w miejsce gdzie został rozstawiony stół polski z tradycyjnymi potrawami. Żurek i udziec pieczony szczególnie przypadły wszystkim do gustu i znalazły uznanie nawet u zagranicznych sąsiadów. Wielką niespodzianką okazał się dla gości pokaz jazdy ułańskiej . Pełen dynamiki i energii, trwał około pół godziny a zaczął się musztrą paradną przechodząc następnie do szarży i żonglerki bronią. Kolejny dzień uczestnicy spędzili na poznawaniu Poznania, przemieszczając się wynajętym zabytkowym tramwajem i zwiedzając jego najpiękniejsze miejsca. Ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich był obiad w restauracji, podczas którego pojawił się wiceprezydent Poznania i płynną niemczyzną przedstawił Poznań i Wielkopolskę. -Spotkanie zostało nadzwyczaj dobrze przyjęte, a podziękowania uczestników po raz kolejny utwierdziły nas w przekonaniu ,że kluczem do sukcesu jest praca zespołu, pomysł i rosnąca z każdym rokiem praktyka, mówi Lermer. www.madintegracje.pl

1
Brak komentarzy.

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 

Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym

podobne eventy

ładowanie...