top event

najczęściej czytane
12779783964941919.jpg

klient/sponsor:

Bank Pekao SA.

charakter imprezy:

integracja

termin:

28.05.2010

lokalizacja:

Gdynia, Kraków, Wrocław

organizacja:

Sound of Music

udostępnij  Podziel się na Facebook
wyślij link  wyślij link

Cudowna podróż Orient-Expressem

W dalekich podróżach jest coś magicznego. A gdyby tak przenieść się w czasie, wsiąść do pociągu nie byle jakiego i odjechać w daleką podróż..? Świst, sygnał odjazdu i … Orient–Express spełnia obietnicę przygody, tajemnicy i wybornej zabawy. Bon Voyage!

Legendarny pociąg wyruszył 28 maja 2010 r. w kolejną podróż. Tym razem jego pasażerami byli kluczowi  klienci korporacyjni Banku Pekao SA. 28 maja w Rumii - Gdyni w hotelu Faltom, 4 czerwca w krakowskim Centrum Reduta i 19 czerwca we wrocławskiej Hali Stulecia, w specjalnej oprawie scenograficznej imitującej Orient-Express, jego goście w jeden wieczór pokonali wiele mil, zatrzymując się na historycznych stacjach:  Budapeszt – Istambuł – Paryż.  W scenariusz wpisano różnorodne atrakcje – od tańca, przez magię, aż po występy gwiazd dużego formatu.

Zmieniające się wciąż widoki na imitujących okna pociągu ekranach, charakterystyczne dźwięki, regionalne smaki odwiedzanych miejsc oraz specjalne animacje, wyczarowały klimat kolejnych przystanków na trasie. Był węgierski czardasz, orientalna rewia i paryskie „Moulin Rouge” - dynamiczne, taneczne ewolucje w mistrzowskim wykonaniu. Oryginalne kostiumy, aktorzy wcielający się w najróżniejsze role – wszystko to stworzyło iluzję nieistniejącego świata, do którego w tumanach pary z lokomotywy przenieśli się pasażerowie. Wyprawę zwieńczyły koncerty gwiazd: In Grid oraz Justyny Steczkowskiej.

Pomysłodawcą scenariusza, scenografii i multimediów oraz organizatorem i realizatorem projektu oddającego klimat eleganckiej wyprawy w duchu historycznej trasy Orient-Expressu, był kreatywny team agencji eventowej Sound of Music.


 

1
Nieskromnie dodam ze za realizacje techniczna ... Rafał 14:06 02.07.2010

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 

Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym

podobne eventy

ładowanie...