top event

najczęściej czytane
12796223988190341.jpg

klient/sponsor:

--

charakter imprezy:

promocja, muzyczny

termin:

24.07.2010 - 25.07.2010

lokalizacja:

La Terrazza, Sopot

organizacja:

Martini

tagi:

udostępnij  Podziel się na Facebook
wyślij link  wyślij link

Weekend Gwiazd w sopockiej Martini Terrazza

W nadchodzący weekend, 24 i 25 lipca Sopot będzie pełen gwiazd. Można je zobaczyć wieczorami, ale nie będą spadać z nieba, tylko wpadać do kultowego baru Martini Terrazza.

Rozpoczynający się w sobotę gwiazdorski weekend w Martini Terrazza będzie też okazją do spróbowania ulubionych drinków, takich sław jak: Penelope Cruz, George Clooney czy Steven Spielberg. Honory gospodarza wyjątkowych wieczorów będzie pełnił Vito Casetti.

W prawdziwie letniej scenerii sopockiej Martini Terrazzy spotkamy w ten weekend m.in. Marka Włodarczyka, Agustina Egurollę, Roberta Moskwę, Radosława Majdana, Tomasza Iwana i Marka Kościkiewicza. Gwiazdorskie drinki będzie im serwował ambasador Martini, dziennikarz i autor dwóch książek o Włoszech, Vito Casetti, który zgodził się w te wyjątkowe wieczory wejść też w rolę barmana. Oprócz gwiazdorskiej oprawy wieczoru, będzie także muzyka – jak zawsze w Martini Terrazza – grana na żywo przez najlepszych DJ-ów i instrumentalistów.

Na specjalnej letniej scenie Martini wystąpią m.in.: Rafał Brzozowski, Mr. Roots oraz Monika Jarosińska  z towarzyszeniem saksofonu.

To dopiero drugi sezon istnienia w Polsce kultowego baru Martini Terrazza, ale – tak jak na całym świecie – lekka atmosfera i stylowa aranżacja miejsca przyciąga znane postacie życia publicznego. Tym samym sopocki lokal kontynuuje tradycję rozsianych po całym świecie barów Martini Terrazza, w których swoje ulubione drinki Martini piją największe sławy.

 

1
Brak plików.
Brak komentarzy.

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 

Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym

podobne eventy

ładowanie...