top event

najczęściej czytane
12831680894595561.jpg

klient/sponsor:

Grupa Żywiec: Desperados

charakter imprezy:

promocja, muzyczny

termin:

25.09.2010

lokalizacja:

Centrum Stoczni Gdańskiej

organizacja:

Euro RSCG Sensors

udostępnij  Podziel się na Facebook
wyślij link  wyślij link

Desperados: The Wildest Night Party

Desperados to marka, która tak jak łączy w sobie piwo i tequilę, łamie stereotypy i utarte standardy. Dziki świat Desperados pełen jest latynoskich klimatów, niezwykłych zdarzeń i nieograniczonych możliwości…

Taka też będzie niesamowita impreza sponsorowana przez markę Desperados. Tej nocy jedynym ograniczeniem będzie własna wyobraźnia! A zdarzyć się może wszystko.

Zmęczeni sztywnym klimatem lanserskich klubów, wymuszoną modą wielkomiejskich deptaków i zamawianiem najmodniejszego ostatnio mojito, chętnie bawimy się na swobodnych, kameralnych imprezach u przyjaciół, w małych, undergrandowych knajpkach z dobą atmosferą czy na zaskakujących imprezach zorganizowanych w loftach i miejscach specjalnie do tego zaaranżowanych. Wiecznie ci sami rezydenci grający w klubach sprawiają, że i same imprezy zaczynają być nudne. Znajomi prześcigają się w wymyślaniu imprez tematycznych z cyklu: impreza przebierana, impreza pod hasłem „black&white” czy impreza w stylu pirackim, lat ’80, hippie, disco, retro… itd. Desperados przełamuje standardy i niszczy rutynę. Daj się zaskoczyć na najdzikszej imprezie tego lata sponsorowanej przez markę Desperados - The Wildest Night Party!

Chcesz w jedną noc odwiedzić latynoski karnawał, uczestniczyć w meksykańskim ślubie, dać się wykąpać w pianie pielęgniarkom z oddziału zamkniętego, obejrzeć walki meksykańskich zapaśników, dać oszaleć swoim zmysłom w dzikim, nieobliczalnym świecie karłów i faunów? Wszystko to może się zdarzyć w starej, opuszczonej, przydrożnej stacji benzynowej
w Południowej Ameryce, ale także…. 25 września na polskim wybrzeżu.

W każdej z 10 stref na uczestników imprezy czeka wyjątkowy klimat marki Desperados. Daj się zaskoczyć m.in. w strefach:

Danse Macabre – Weź udział w gorącym, latynoskim karnawale… w wykonaniu tańczących kościotrupów i brazylijskich tancerek

Creazy Bathroom – Wskocz do wanny i ciesz się dziką zabawą w pianie, w razie lęków czy omamów chętnie pomogą Ci pielęgniarki…

Lucha Libre – Meksykańskie walki zapaśników? Każdy na imprezie będzie mógł osiągnąć wolność na ringu. A wszystko i tak stanie tej nocy na głowie.

Dzikie rytmy na parkiecie zapewnią gorące sety Dj’skie:
•    Dj Atemi
•    The Phantom (B.A.R.T.O.)
•    Gramofonedzie
•    Dj Kwazar
•    Dj BTR

Koncert - Freestylers
Gwiazdą wieczoru będzie legendarna brytyjska grupa Freestylers, od ponad dekady eksperymentująca z muzyką różnych gatunków. Ich koncert w klimatach muzyki elektronicznej i breakbeat to muzyczne wydarzenie kończące tegoroczne lato.

Art Color Ballet
Art Color Ballet zaprezentuje akrobatyczno-taneczne show, łączące elementy współczesnej sztuki plastycznej, muzycznej i tanecznej. W spektaklu wezmą udział tancerze, akrobaci, muzycy, plastycy. Widowisko to niesamowita fuzja tańca, światła i charakteryzacji.

Na tą szaloną noc, postindustrialne Centrum Stoczni Gdańskiej, w samym centrum Gdańska zamieni się w nieobliczalną imprezownię. Wejściówki na to najdziksze wydarzenie lata do wygrania na stronie internetowej www.desperadosbeer.pl. Informacje o możliwości wygrania wejściówek znajdują się również na stronach lokalnych partnerów medialnych.

 

1
Brak plików.
"Lekkie" sprostowanie... organizatorem wydarzenia ... MAŁGORZATA 16:25 27.09.2010

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 

Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym

podobne eventy

ładowanie...