top event

najczęściej czytane
12832522722177019.jpg

klient/sponsor:

--

charakter imprezy:

społeczny/kulturalny

termin:

04.09.2010

lokalizacja:

Park Handlowy Matarnia, Trójmiasto

organizacja:

HELP

tagi:

udostępnij  Podziel się na Facebook
wyślij link  wyślij link

„HELP dla życia bez tytoniu” w Trójmieście

W sobotę 4 września w Parku Handlowym Matarnia odbędzie się akcja kampanii „HELP – dla życia bez tytoniu”. Wszyscy chętni będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań i porad, jak walczyć z nałogiem.

Akcja antytytoniowa odbędzie się w godzinach 11.00 – 17.00. Wolontariusze kampanii HELP będą czekać na gości Parku Handlowego Matarnia w charakterystycznym pomarańczowo-niebieskim namiocie na parkingu. Tego dnia klienci będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań poziomu tlenku węgla w wydychanym powietrzu. – Badanie przy użyciu smokerlyzera trwa krócej niż pół minuty. To prosty test, który pozwala sprawdzić, czy i w jakim zakresie badana osoba ma styczność ze szkodliwymi substancjami obecnymi w dymie papierosowym – tłumaczy Andrzej Hantiuk, dyrektor Parku Handlowego Matarnia.

W sobotę takiemu badaniu będą mogli poddać się wszyscy chętni. Każdy uczestnik akcji HELP otrzyma także poradę dotyczącą tytoniu i gadżety kampanii. Ponadto, każdy, kto zechce podzielić się swoją wskazówką, jak skutecznie walczyć z problemem tytoniu będzie mógł opowiedzieć o swoich doświadczeniach przed kamerą kampanii HELP. Wskazówki nagrane przez uczestników akcji zasilą bazę wskazówek Europejczyków dostepną na stronie www.help-eu.com.

Akcja w Parku Handlowym Matarnia będzie ostatnią w tym roku okazją, aby sorzystać z pomocy wolontariuszy „HELP dla życia bez tytoniu”.
 

1
Brak plików.
Brak komentarzy.

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 

Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym

podobne eventy

ładowanie...