• Promocja i reklama
  • multimedia
  • Technika
  • multimedia
  • nośniki reklam

dane:

Wizja Sp. z o.o.

Zakładowa 6

62-052, Komorniki

wizja@wizja.com.pl

http://www.wizja.com.pl

tel.061 810 08 00

fax 061 810 08 10

Wizja

Wizja Sp. z o.o.
Chcesz nadać swojej imprezie niezapomnianą oprawę audiowizualną? Skontaktuj się z nasza firmą!
Wizja Sp. z o.o. od siedmiu lat zajmuje się obsługą techniczną konferencji, szkoleń, kongresów, targów, wystaw, imprez plenerowych, koncertów i eventów. Specjalizujemy się w systemach projekcji wielkoformatowej, posiadamy szerokie zaplecze techniczne, w tym w pełni profesjonalne urządzenia wizyjne takie jak:
- ekrany plazmowe i LCD (o przekątnej obrazu od 15 do 103 cali)
- projektory multimedialne(o sile światła do 30 000ANSI)
- ekrany LED (z możliwością dowolnego komponowania ich kształtów i wielkości oraz doskonałą jakością projekcji nawet w warunkach oświetlenia dziennego).

Oprócz obsługi imprez, zajmujemy się także dystrybucją sprzętu, jego wypożyczaniem, a także stałą instalacją systemów audiowizualnych np. w salach konferencyjnych, hotelach, klubach, salach widowiskowych.

Naszym klientom oferujemy pełne doradztwo techniczne przy wyborze sprzętu oraz profesjonalny dobór i konfigurację systemów. W przypadku obsługi przez naszą firmę imprez oraz wypożyczeń naszych urządzeń, zapewniamy każdorazowo obecność obsługi technicznej, w tym doświadczonych realizatorów obrazu, dźwięku i operatorów kamer.

Oferujemy najnowsze rozwiązania techniczne w zakresie systemów wizyjnych i urządzeń peryferyjnych. Posiadamy największą ilość ściany diodowej w Polsce. Zasięgiem działania obejmujemy cały kraj.
Brak komentarzy.

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 

Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym

podobne firmy

ładowanie...