• Organizacja imprez
  • motywacja/integracja
  • kongresy/konferencje
  • szkolenia, kursy, warsztaty, trenerzy
  • Artyści
  • impresariat
  • Catering
  • obsługa cateringowa
  • Atrakcje eventowe
  • inne

dane:

QEVENTS

Kolarska 12 C

53-013, WROCŁAW

info@qevents.pl

http://www.qevents.pl

NIP: 8971737316

tel.071 343 70 20

fax 071 343 70 21

QEVENTS

QEVENTS
Qevents to zespół pasjonatów, którzy profesjonalnie zajmuja się organizacją wydarzeń firmowych w kraju i za granicą. Qevents ma bogate doświadczenie, zaplecze i wykwalifikowaną kadrę. Gwarantuje profesjonalną obsługę każdego przedsięwzięcia.
Marka QEVENTS jest własnością Grupy Eventowej SPUPEN. Firma rozpoczęła działalność w 1993 roku od organizacji Business Events - imprez okolicznościowych dla firm (jubileusze, pikniki, konferencje czy xmas-party). Zdobywane w miarę praktyki rynkowej kompetencje zaowocowały stopniowym rozwojem zakresu usług o nowe, często niszowe segmenty eventów – imprezy dla VIP z zachowaniem protokołu dyplomatycznego, wyjazdy motywacyjne i integracyjne, misje handlowe, workshopy, obsługa targów i wystaw.

QEVENTS to renoma i doświadczenie w organizowaniu wszelkich eventów poparte rekomendacjami, stałymi Klientami i ponad 700 zorganizowanymi wydarzeniami – od kameralnych spotkań po wydarzenia masowe, dla korporacji, niewielkich firm komercyjnych i non-profitowych, a także osób prywatnych. Klientom służy również konsultingiem w wybranych aspektach oferty. A także plany dalszego rozwoju...
Swoją pozycję rynkową zawdzięcza konsekwencji, profesjonalizmowi, precyzji, elastyczności i przede wszystkim przejrzystości zasad współpracy z Klientami.

QEVENTS prowadzi działalność w sposób świadomy i zgodny z zasadami biznesu odpowiedzialnego. Stawia na nowatorstwo – wyszukiwanie nisz rynkowych i działalność proekologiczną oraz charytatywną. Od niemal początku działalności wspiera dzieci upośledzone psychicznie przebywające w domach dziecka. To na ich rzecz dwa razy do roku kwestuje wśród swoich Klientów, Partnerów i Konkurentów.

inne marki eventowe:
W 2002 roku Spupen powołało do życia markę MERRIEDAY odpowiedzialną za niszową wówczas organizacją ślubów i wesel, w ramach Merrieday buduje z sukcesem sieć franczyzową.
Najmłodszą marką firmy jest White Jaguar Travel, marka ta specjalizuje się w organizacji incentive travel.
Brak komentarzy.

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 

Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym

podobne firmy

ładowanie...