• Promocja i reklama
  • reklama
  • grafika
  • Technika
  • nagłośnienie
  • oświetlenie

dane:

PG Promotion

Powstańców Warszawy 31e

05-420, Józefów

pg-promotion@pg-promotion.pl

http://www.pg-promotion.pl

NIP: 5321816156

tel.22 789 50 50

fax 22 789 50 50

PG Promotion

PG Promotion
PG Promotion - Event & Marketing Solutions
Jesteśmy agencją eventowo-marketingową, realizującą z powodzeniem liczne projekty dla naszych klientów od 2008 roku. Wspieramy firmy w procesach biznesowych, takich jak budowa strategii marketingowej, utrzymywanie relacji ze strategicznymi klientami, motywowanie pracowników i budowanie efektywnego zespołu.

Prężna działalność pozwoliła nam na wyszczególnienie czterech działów ofertowych: Events for Business - imprezy integracyjne i motywacyjne, Multimedia & Marketing - projekty marketingowe i multimedialne, After Work - dział imprez indywidualnych oraz Business Service - komplementarne usługi z zakresu biznes konsjerż.

Sukces naszej firmy zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu przy realizacji projektów eventowych i marketingowych, jak również zapleczu merytorycznemu naszego zespołu, które pozwala na indywidualne i elastyczne dostosowanie się do potrzeb i oczekiwań klienta. Efektem kwalifikacji naszego zespołu, ich bogatego doświadczenia oraz przestrzegania najwyższych standardów jest wysoka jakość usług świadczonych przez naszą firmę.

Poziom obsługi zarówno naszych klientów korporacyjnych, jak i indywidualnych cenimy bardzo wysoko. Traktujemy ich tak, jak sami chcielibyśmy być obsługiwani. Dzięki temu w naszym portfolio możemy poszczycić się klientami, którzy kontynuują z nami współpracę po zakończonych sukcesami projektach.

Jeżeli cenią sobie Państwo wysoki poziom obsługi, najwyższą dbałość o każdy szczegół jesteśmy pewni, że wybierając naszą firmę dokonają Państwo słusznego wyboru.
Brak komentarzy.

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 

Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym

podobne firmy

ładowanie...