• Organizacja imprez
  • motywacja/integracja
  • eventy promocyjne
  • Atrakcje eventowe
  • motoryzacja
  • sporty naziemne
  • inne
  • rekreacja /rozrywka

dane:

Tor gokartowy Kartcenter

3 Maja 69c

81-850, Sopot

pitstop@kartcenter.pl

http://www.kartcenter.pl

NIP: 585-135-40-02

tel.692 277 978

fax

Kartcenter

Tor gokartowy Kartcenter
Tor gokartowy Kartcenter, mieszczący się w samym sercu Sopotu, to doskonałe miejsce do organizacji spotkań firmowych, imprez dla klientów czy prezentacji nowych produktów.
Po wyścigowych emocjach, nawet największe grupy będą się mogły zrelaksować na obszernych tarasach budynku klubowego.
Teraz Ty też możesz poczuć się jak kierowca F1. Na sopockim torze, w najsilniejszych maszynach można rozwinąć prędkość nawet do 70 kilometrów na godzinę! Siedząc 6cm nad ziemią! Tę prędkość naprawdę czuć w gokarcie.

Kartcenter wnosi zupełnie nowe standardy do polskiego, amatorskiego kartingu.
Tor długości aż 520 metrów i szerokości min. 6m, pokryty jest specjalnie do tego celu wylaną warstwą asfaltu. Maksymalna przyczepność, dużo miejsca do wyprzedzania oraz 30-metrowy most są gwarancją ekstremalnych emocji! Specjalnie umocnione bandy z polietylenu zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa.


Kartcenter zawsze starało się świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Odzwierciedleniem tego założenia są też dostępne u nas maszyny. Gokarty firmy SODI – światowego lidera branży gokartowej, model RX7 200 CC SchumiKart na pewno nie rozczarują nawet największych pasjonatów dużych prędkości.
Nasza oferta jest także skierowana dla młodszych „kierowców”. Posiadamy w naszej flocie specjalne gokarty SODI FunKids o pojemności 160 CC dostępne wyłącznie dla dzieci ( pow. 7. roku życia i 135 cm wzrostu ).
Dzięki dużej powierzchni na torze ścigać może się jednocześnie aż 12 zawodników. Nasz zaawansowany system pomiaru czasu holenderskiej firmy AMB pozwala mierzyć czasy okrążeń z dokładnościa do 1/1000s. Dzięki niemu widzowie mogą na bieżąco śledzić przebieg zawodów na ekranach LCD, a kierowcy po ukończonym wyścigu dostają spersonalizowane wydruki z czasami każdego okrążenia.
Najlepsi zostaną uhonorowani pucharami i medalami.

W Kartcenter mogą się dobrze bawić zarówno pojedyncze osoby, jak i grupy nieograniczonej wielkości. Regularnie organizujemy duże imprezy okolicznościowe – firmowe, integracyjne, wieczory kawalerskie, urodziny itp.

Dzięki współpracy z lokalnymi restauracjami, możemy też zaoferować różnorodne opcje cateringu.
Brak komentarzy.

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 

Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym

podobne firmy

ładowanie...