• Organizacja imprez
  • koncerty/festiwale
  • Technika
  • multimedia
  • sceny
  • zadaszenia / namioty
  • Meble konferencyjne

dane:

Freespan - Innovative Tent Systems

ul. Celna 1

70-644, Szczecin

info@freedomes.com

http://freedomes.pl

tel.+48 884 212 573

fax

Freedomes

Freespan - Innovative Tent Systems
Namioty Sferyczne - witamy w świecie Freedomes. Namioty Kuliste to ekskluzywne rozwiązania eventowe, które stają się centrum uwagi podczas wszelkiego rodzaju imprez: od targów, przez pokazy mody, promocje produktów, eventy sportowe, wesela, aż po mniejsze imprezy rodzinne lub firmowe.
Poznaj Freedomes - wyjątkową przetrzeń, która stworzy nieograniczone możliwości aranżacji Twojego wnętrza. Namioty kuliste Freedomes przyciągają uwagę i zapewniają niepowtarzalność, która na długo zostanie zapamiętana przez Twoich gości. Niecodzienna, kontrastująca z otoczeniem struktura skupia na sobie uwagę i nikogo nie pozostawia obojętnym. Konstrukcje kuliste nie wymagają kolumn podporowych pozwalając na całkowite wykorzystanie przestrzeni i komfort użytkowania.
Namioty sferyczne oparte na doskonałej geometrii sfery, odzwierciedlają jedność, integralność połączoną z futurystyczna wizją architektoniczną. Konstrukcje kuliste są określane jako: “najbardziej stabilne i wytrzymałe struktury stworzone przez człowieka”. Dzięki temu możesz zaaranżować wyjątkowy klimat podwieszając odpowiednie oświetlenie, sprzęt audio oraz dekoracje. Kopuła jest idealnym rozwiązaniem dla Twojego eventu. Wykorzystaj przestrzeń!

W naszej ofercie znajduja sie konstrukcje kuliste o nastepujacych rozmiarach:
20 / 30 / 75 / 150 / 300 / 600 / 700 m2

Zapraszamy do kontaktu!

Brak komentarzy.

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 

Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym

podobne firmy

ładowanie...